PREMIERA: Duże podwyżki w najtańszym abonamencie Player z reklamami [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Produkcja seriali jest kosztowna. Niestety, ale w dzisiejszych mocno wymagających czasach wskutek pandemii (i obciętych budżetów marketingowych) nie sfinansuje jej reklama internetowa, a co najwyżej ta znacznie droższa (oraz jednocześnie bardziej prestiżowa) telewizyjna. To dlatego są one za darmo wciąż dostępne dla widza na szklanym ekranie bez abonamentu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ostatnio spore poruszenie wywołało wprowadzenie modelu wyłącznie subskrypcyjnego w aplikacji Player. W efekcie już nie obejrzymy za darmo serialu Na Wspólnej. Mało jednak osób wie, że dosłownie na dniach nastąpiła podwyżka w tej usłudze w najtańszej wersji z reklamami. Player teraz nie kosztuje 8 PLN (z czego pierwszy miesiąc to zaledwie 4 PLN), lecz 15 PLN (30 dni początkowe to wydatek 5 PLN). Nawet nadmieniano tę kwestię na witrynie typu Fan Page My mobile na Facebooku.

Potwierdzenie tych słów mamy na podstronie Player www.sklep.player.pl/playerplus/oferta/rekomendowane. Szczególnie ciekawie zapowiadają się ostatnie warianty z 4K bez żadnych reklam za 15 PLN (dwa miesiące w regularnej cenie) i 30 PLN (tutaj mamy kanały telewizyjne na żywo). Kto wie, może Player+ bez irytujących spotów promocyjnych trafi do systemu naprzemiennego My mobile jak tylko obejrzy się wszystkie hity z Amazon Prime Video do cna.

(fot. Player/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU ŻYWIOŁY SASZY (PLAYER)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Duże podwyżki w najtańszym abonamencie Player z reklamami [My mobile TV]”

 1. Kamil Odpowiedz

  W sumie to bardziej oplaca sie pakiet za 15 PLN bez reklam jak w drugim miesiącu właśnie taka jest cena po przejściu z abo 5 PLN z nimi (system naprzemienny odpada, bo cena promocyjna obowiązuje tylko raz)

  • DJMareKK

   nawet nie wiesz o czym piszesz. kazda z tych cen jest promocyjna i nie obowiazuje przez miesiac tylko do odwolania promocji ale nie podali kiedy promocja sie konczy. ten abonament z reklamami to zaleznie od metody platnosci 5 zl albo 8 zl, wyzszy 15 zl a ostatni 30 zl. ale jako promocja przez nie wiadomo ile miesiecy. podsli tez normalne ceny 15 zl, 30 zl i 65 zl.

  • Kamil

   W szoku jestem, komunikacja na stronie wiec do mnie nietrafila 😱

  • Uga riki buga tiki

   Po prostu nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
   🤣😂

  • Kamil

   Jak zwykle przesadzasz lub szukasz dziury w calym, szkoda ze przecietny Polak nic nie czyta 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt