Jeszcze lepsze gry premium w Apple Arcade

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Apple Arcade, czyli taki Netflix dla gier od giganta z Cupertino wzbogacił się o kolejne pozycje premium. Pod tym określeniem należy rozumieć chociażby tytuły NBA 2K21 Arcade Edition czy kultowe Monument Valley (znane z dyplomatycznego serialu House Of Cards w jednej ze scen). Tylko te dwa ostatnie tytuły są naprawdę świetne pod względem grywalności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Z pewnością wielu z nas powyższymi grami będzie się bawić zdecydowanie dłużej niż krótką chwilę. Oczywiście nie warto wykupywać pojedynczego abonamentu Apple Arcade. Lepiej jest postawić na cały pakiet Apple One w atrakcyjnej cenie 24,99 PLN zawierający ponadto dostęp do Apple Music, Apple TV+ oraz chmury iCloud. Tylko wtedy jest on w zasadzie opłacalny dla zwykłego konsumenta nie tylko z Kalifornii, ale i z Polski.

Więcej szczegółów na temat nowości wydawniczych w Apple Arcade znajdziemy na obszernym komunikacie prasowym firmy z logiem nadgryzionego jabłka na podstronie www.apple.com/pl/newsroom/2021/04/apple-arcade-expands-its-award-winning-catalog-to-more-than-180-games. Oby takich jakże pozytywnych zmian w nadchodzącej przyszłości było tylko możliwie jak najwięcej (nigdy mniej).

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt