Orange wygrał bitwę o roaming, zaś za resztę operatorów weźmie się Komisja Europejska

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Orange (w tym NJU Mobile) zdecydowanie wygrała w temacie oferowania naprawdę darmowego roamingu dla swoich klientów na terenie Unii Europejskiej. Dzięki stałej akcji marketingowej o nazwie Roam Like At Home użytkownicy pomarańczowego telekoma za usługi telekomunikacyjne na Starym Kontynencie zapłacą tak samo jak w kraju.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie ma mowy o oferowaniu jakiś dziwnych, aczkolwiek tanich stawek roamingowych. Jeśli dajmy na to klient posiadał ofertę typu No Limit to będzie mógł z niej normalnie korzystać na obszarze Wspólnoty. Co ciekawe, Komisja Europejska już zaczęła bacznie przyglądać się poczynaniom innych polskich operatorów z tzw. W4. Chodzi o nieco zawyżone stawki roamingowe stosowane przez Play, T-Mobile i Plusa na tle wytycznych.

Różnice są nawet dwukrotne. Z pewnością nie jest to jeszcze koniec batalii skoku na kasę klientów w wykonaniu przez wybranych telekomów pod płaszczykiem kosztów roamingowych. Celem Unii Europejskiej jest używanie znacznie tańszych usług komórkowych na obszarze krajów członkowskich. Dokładniejsze szczegóły odnośnie najkorzystniejszego roamingu Orange są dostępne na www.biuroprasowe.orange.pl/blog/z-orange-i-nju-roaming-jak-w-domu.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “Orange wygrał bitwę o roaming, zaś za resztę operatorów weźmie się Komisja Europejska”

 1. adiko Odpowiedz

  Trzeba dodać info że to dotyczy to tylko abonamentów w orange i nju, na kartę nie ma nolimitu w roamingu, są stawki cennikowe, ale to i tak lepiej niż konkurencja która w abonamencie nawet tego nie daje ( nie dotyczy abonamentów które już miały wliczone jakieś min w roamingu)

  • Kamil

   No niestety. To tak samo jak z Wi-Fi Calling w Play na kartę, a właściwie jego braku

 2. Bolo Odpowiedz

  To pierwsza oferta od dawna która jest lepsza od konkurencji. Zawsze byli krok do tyłu.

  • Kamil

   Nadal są w ofercie na karte. Patrz My mobile RANKING

 3. SteveJobs Odpowiedz

  w Lycamobile roaming: 29gr/minuta na kom. 19gr/stacjonarne, 19gr/sms, 21gr/MB.
  Darmo odbieranie połączeń i smsów. W innych sieciach nanoszone są poprawki ale do 15 czerwca jeszcze miesiąc, więc na pewno się sieci dostosują.

  • Kamil

   Drogo Panie, drogo! 0,09 PLN to powinna być maksymalna stawka w roamingu

 4. smile20 Odpowiedz

  Ok, a co jeśli ktoś nie jest zainteresowany abonamentem, a prepaidem, to który operator ma najlepszą ofertę? Będzie jakieś zestawienie prepaidów odnośnie oferty roamingowej? Jak to wygląda z tym limitem na ilość dni przebywania za granicą? Liczy się dni spędzone w roku, czy jednym ciągiem? Pytam, bo mieszkam za granicą, ale jestem co miesiąc w Polsce na kilka dni. Jak przekroczę wyznaczoną ilość dni to jaki będzie miało to wpływ na stawki?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt