O serwisie


Kamil Sobolewski,

twórca medium/marki

My-mobile.pl

Pomysłodawca i twórca opiniotwórczego, jednocześnie mocno innowacyjnego medium o technologiach mobilnych o nazwie My-mobile.pl (w nawiązaniu do osiągania pełnej mobilności oraz wiedzy przez każdego użytkownika). Treści z serwisu wielokrotnie były cytowane przez biura prasowe wielkich operatorów telefonii komórkowej takich jak Play, T-Mobile, Virgin Mobile czy nawet producentów smartfonów z Wiko Mobile na czele.

Flagową produkcją My-mobile.pl jest oryginalny ranking sieci komórkowych My mobile RANKING publikowany regularnie raz w miesiącu od dekady. Autor bardzo mocny aspekt przykłada zwłaszcza do autorskich treści typu premium jak w HBO GO czy Netflix niedostępnych nigdzie indziej. Mają one dopisek PREMIERA, dzięki czemu czytelnik już na wstępie wie, że nie jest to tylko zwykła wiadomość (news) jakich wiele.

Śmiało można powiedzieć, że w tej chwili My-mobile.pl jest najbardziej innowacyjnym serwisem o technologiach mobilnych w Polsce. Większość dużych portali przepisuje głównie informacje z zagranicznych mediów. Tutaj natomiast przeszło 50% publikacji jest całkowicie autorska z własnym, oryginalnym pomysłem twórcy. Potwierdza to relatywnie duża liczba komentarzy (około 100) mimo niedużej wielkości medium występująca chociażby przy zestawieniu najlepszych sieci komórkowych na kartę w My mobile RANKING.

info-newMy mobile to serwis, dzięki któremu odkryjemy nowe zadziwiające możliwości swojego telefonu. Prezentujemy tylko najcenniejsze informacje dotyczących przede wszystkim najpopularniejszych aplikacji Java (choć ostatnio witryna otworzyła się także na nowe platformy: Android, Symbian, iPhone, Windows Mobile/Phone, BlackBerry) i tylko praktycznych informacji ze świata prawdziwie mobilnej komunikacji. Naszą ideą jest wysoka jakość, nie ilość. W tym serwisie nie przedstawiamy informacji o nowych modelach telefonów, ich recenzji, ponieważ w sieci jest już mnóstwo takich serwisów.

Serwis My mobile w największym skrócie prezentuje tylko najlepsze aplikacje, najciekawsze promocje, najbardziej praktyczne porady. To właśnie dzięki nim można z dużą pewnością przynajmniej do części zadań pozostawić w domu notebooka czy laptopa. Ten z kolei swoimi gabarytami znacząco odbiegają od wielkości mobilnej słuchawki, którą mamy ze sobą dziś już praktycznie wszędzie.

Skupiamy się na prezentowaniu głównie darmowych aplikacji, choć czasem wystąpią również i te płatne. Oczywiście pod warunkiem, że będą godne polecenia. Podzieliliśmy kategorie na 4 rodzaje, tzn: Aplikacje NIEZBĘDNE, czyli te które są wręcz niezbędne do korzystania z podstawowych już dziś funkcji jak Internet, Email, komunikatory czy nawigacja. Drugą kategorią są Aplikacje ROZRYWKOWE, które można mieć głównie dla zabawy, jak i odrobinę mniej praktycznych rozwiązań oraz zastosowań. Trzecią bardzo ważną kategorią są Aplikacje /Ustawienia PC, znajdziemy tutaj wszelkie ustawienia, usługi, wskazówki, które mogą być bardzo przydatne w prawidłowym działaniu naszych telefonów przy pracy z komputerem.

Kolejną bardzo ciekawą kategorią są Aplikacje wersje BETA. Są to najnowsze aplikacje, które są jeszcze w fazie tworzenia, a jednocześnie udostępnione użytkownikom w celach testowych. Nie zabrakło również kategorii dotyczącej najlepszych akcesoriów: Akcesoria: Mobilne, które dodatkowo rozszerzą możliwości telefonu.  Odkryj na nowo z nami nieznane dotychczas funkcje i możliwości swojego telefonu komórkowego, a tym samym wyraź swoją mobilną naturę. Nie zabraknie również ciekawych, lecz tylko ważnych informacji w kategorii News oraz Praktyczne.

My mobile jest serwisem adresowanym dla osób, które chcą w pełni wykorzystać swój telefon komórkowy nie tylko jako narzędzie do prowadzenia rozmów głosowych czy wysyłania wiadomości tekstowych SMS. Niejednokrotnie mobilny potencjał i tak już nowoczesnych słuchawek jest po prostu niewykorzystany głównie z braku wiedzy oraz przede wszystkim braku jasnej i czytelnej informacji bezpośrednio od operatorów GSM, jak z takich usług korzystać. Dzięki naszemu serwisowi na nowo odkryjemy prawdziwie mobilne zastosowania telefonu komórkowego, który dziś jest już mobilnym centrum komunikacyjnym i multimedialnym.

Misja:

„Chcemy pomagać użytkownikom w pełnym wykorzystaniu i odkrywaniu nowych możliwości swojego telefonu.”

Wizja:

„Witryna www.my-mobile.pl chce zostać najlepszym serwisem telekomunikacyjnym w Polsce.”

Filozofia:

„Przyszłość to mobilność, w której chcemy aktywnie uczestniczyć.”

Kontakt:

push_email_prodsnip

kontakt

Oto nasz fotokod, zeskanuj go aby w prosty sposób przejść do witryny My mobile!

Dowiedz się jak, czytaj dalej

Nagrody,

przyznane My mobile:

>> link do ForumWeb.pl <<

Dyplom za dla serwisu My mobile za zajęcie II miejsca:

>> zobacz w pełnym wymiarze <<

Przygotowane przez

jest autorem 6 informacji na tej witrynie.

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt