PREMIERA: Wszystkie hity Amazon Prime Video obejrzymy w trzy miesiące [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

System naprzemienny to bez wątpienia jedna z hitowych produkcji oryginalnych dostępnych w My mobile (nie licząc kultowego w branży rankingu sieci komórkowych). Dzięki niej bowiem czytelnicy realnie oszczędzają na kosztach dostępu do filmów i seriali premium z serwisów VOD typu Netflix czy HBO GO. Jednocześnie nic nie tracą, ponieważ dalej obejrzą wszystkie treści.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jedne później niż inni, jeszcze pozostałe szybciej. Złotówki zaś zostają w ich kieszeni. Przy okazji stosowania w praktyce systemu naprzemiennego rodzą się ciekawe wnioski, o którym za chwilę szerzej mowa. Platforma streamingowa Amazon Prime Video dosłownie po trzecim miesiącu chyba zostanie wyczyszczona z wszystkich największych hitów do zera. Pod tym określeniem należy rozumieć dojście do sytuacji, że nie ma już na niej w zasadzie co oglądać.

Taka historia może się wydarzyć po zobaczeniu wszystkich sezonów takich obrazów jak genialne The Grand Tour, kapitalne Wspaniała Pani Maisel, The Boys, Upload, Dzicz, Start Trek Picard, MC Mafia, Carnival Row czy Jack Ryan. W tym ostatnim w trzecim sezonie zobaczymy polskich aktorów, mianowicie Daniela Olbrychskiego oraz Adama Fidusiewicza z lokacją w Budapeszcie na Węgrzech. Po takim ogołoceniu ze złota Amazon Prime Video chyba przyjdzie pora na testy Canal+ Platforma albo Player+ bez reklam.

(fot. Amazon Prime Video/My mobile)

ZASKAKUJĄCA SCENA Z SERIALU JACK RYAN (AMAZON PRIME VIDEO)

Przygotowane przez

jest autorem 11712 informacji na tej witrynie.



Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt