Koniec ery darmowego internetu, Na Wspólnej w aplikacji Player z reklamami teraz płatne za 8 PLN miesięcznie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielka rewolucja na rynku medialnym. Darmowy Internet to przeszłość. Wskutek pandemii oraz mocno ograniczonych wpływów reklamowych duża telewizja TVN kończy z oferowaniem bezpłatnych treści w aplikacji Player w zamian za spoty promocyjne. Wszak utrzymanie treści wideo dużo kosztuje od strony serwerów. W efekcie stawia na model wyłącznie płatnej subskrypcji na wzór streamingowych gigantów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zdaniem My mobile serwis Player nie ma najmniejszych szans w starciu z gigantami typu Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video. Wszystko za sprawą oferowania dużo gorszej produkcji wideo. Idealnym przykładem jest serial Na Wspólnej, który bardzo mocno się stabloizował jak u twórców tzw. lol contentu na YouTube (dlatego oni też sprzedają własne książki wskutek braku reklamodawców). To nie jest ta liga filmów czy seriali. Kontrowersyjny jest też model wyświetlania reklam w najtańszym abonamencie za 8 PLN.

Co prawda pierwszy miesiąc kosztuje 4 PLN, czyli mamy 50% rabat, aczkolwiek opłata zawiera do tego paskudne spoty promocyjne (najczęściej losowe) na ból oraz różne przykre w wymowie choroby jest nie do przyjęcia dla klientów od lat przyzwyczajonych do nie oglądania żadnych reklam. Wyjątkiem ma być tutaj jedynie najtańszy plan HBO Max dostosowany do biednych polskich realiów na tle tych amerykańskich. Oby więc na pocieszenie TVN wprowadził chociaż klonowanie obrazu w technologii AirPlay do aplikacji Player na iOS. Więcej szczegółów znajdziemy na www.playerplus.player.pl.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.9 komentarzy do “Koniec ery darmowego internetu, Na Wspólnej w aplikacji Player z reklamami teraz płatne za 8 PLN miesięcznie”

 1. marco Odpowiedz

  Raczej wielka klapa niż rewolucja biorąc pod uwagę konkurencyjne serwisy tvp.vod czy iple. Oba serwisy rozwijają się a w TVN-ie komuś coś się pomyliło. Discovery szukają oszczędności i pewnie za jakiś czas rozliczą osoby odpowiedzialne za złe decyzje. Na jednym z portali medialnych piszą o dużych zwolnieniach w TVN-ie.

  • Kamil

   Ciekawi mnie czy widz tvn zapłaci, aczkolwiek Wyborcza opłaca zaledwie 3% internatuow tzw. subskrypcje

  • GaduAir

   Pedałeny i PimpoDzień siebie warte, TV mogłaby w PL zniknąć jak to miało miejsce niedawno, choć tego nie widziałem a słyszałem…Mam TV lecz nie korzystam z kanałów bo jak sama nazwa wskazuje, szczurów pełno a nie są to Żółwie Ninja.

  • Kamil

   TVP VOD nie licz, bo dostali kasę 2 mld PLN, ja tez chce wsparcie i pomoc na rozwój kultury oraz sztuki czy edukacji tech Polaków jakże skromne 2 mln PLN na tle 1 mln PLN Antyweb 👌

  • Kamil

   Kuzyn placi 8 ziko za Na Wspolnej z reklamami 😱 Nie zdziwie sie jak usługa „premium” lol content odniesie sukces, wszak gust polskiego widza aka kino Vegi znamy z rekordami

 2. marco Odpowiedz

  Co do dotacji w postaci 2 mld to trzeba dodać że jest to rekompensata za osoby które nie płacą abonamentu (a powinny według prawa) oraz osoby które są zwolnione z płacenia (np. osiągnęły pewny wiek). W każdym europejskim kraju media publiczne są dotowane albo abonament jest skutecznie ściągany. Nie chcę się wdawać w politykę ale jak dla mnie to trzeba przyznać że pod względem oferty sportowej to w TVP jest co oglądać w przeciwieństwie do tego co mieliśmy jeszcze kilka lat temu. Wtedy dochodziło do takiego kuriozum że mecze reprezentacji Polski były w płatnych kanałach a teraz nawet Ligę Mistrzów mogę zobaczyć w otwartym kanale TVP. To samo w serwisie tvp.vod gdzie mamy spore archiwum również dostęp do filmów po digitalizacji. Niekoniecznie wszystkie materiały są zgodne z linią dzisiejszej władzy.

  • Kamil

   BREAKING NEWS: Ogromne podwyzki w Player ▶️ w wersji z reklamami z 4/8 PLN do 5/15 PLN (!) *okres testowy/regularny #tvn #discovery #usa

 3. Kamil Odpowiedz

  Moim zdaniem TVN R.I.P Igor Sokolowski odszedl kolejny talent. Nie ma nawet co porównywać show Kuby do The Grand Tour na Amazon Prime Video 🏆

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt