PREMIERA: Dua Lipa nową gwiazdą miesiąca [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dua Lipa, wielki talent i masa hitów. Tak w największym skrócie można scharakteryzować najnowszą gwiazdę muzyki pop. Pochodzi ona z Londynu, stąd właśnie pierwszy duży teledysk był nagrywany w stolicy Wielkiej Brytanii do przeboju Be The One. To on pozwolił artystce wypłynąć na szerokie wody dużej popularności, nawet tej w Polsce. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co ciekawe, jej rodzina pochodzi z Prisztiny zupełnie tak jak inna znana piosenkarka Rita Ora (kto wie, może na nią przyjdzie pora na gwiazdę miesiąca). Kolejne dobre oraz cenione pozycje z repertuaru Dua Lipa to niezłe New Rules, Idgaf, One Kiss (nagrane we współpracy z znanym szkockim DJem światowego formatu Calvin Harrisem). Zwłaszcza wideoklip do tego ostatniego utworu jest ciekawy z uwagi na bogactwo kolorów.

Znakomite jest też dynamiczne, wręcz klubowe Electricity stworzone z Mark Ronsonem (celnie zauważa fakt słuchania muzyki głównie na smartfonie podobnie jak konieczność tworzenia w studio pod telefon). Aktualnie Dua Lipa zdobywa listy przebojów najnowszym Physical. Trzeba przyznać śmiało, że nie ma lipy. Sporo od niej tracków wylądowało na niejednej Xperii czy iPhonie w przypadku miłośników muzyki. Akurat w kwestii Apple to dobrze się czuje Sia, gdzie nawet występowała na jego konferencji jako gość artystyczny.

(fot. Dua Lipa/My mobile)

DUA LIPA NOWĄ GWIAZDĄ MUZYKI POP

DUA LIPA – BE THE ONE

DUA LIPA – NEW RULES

DUA LIPA – IDGAF

DUA LIPA – ONE KISS

DUA LIPA – ELECTROCITY

DUA LIPA – PHYSICAL

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt