PREMIERA: TVN ciągle z uporem maniaka nie włącza AirPlay w aplikacji Player na iOS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy 2020 rok. Kolejne aktualizacje aplikacji z sklepu App Store dalej nic nie dają. Tak w największym skrócie wygląda sytuacja z wciąż niedziałającą funkcją AirPlay w pozycji Player na iOS. To naprawdę zaskakujące, że telewizja TVN sama sobie ogranicza zasięg lub widownię jak kto woli. Dziś nikt już nie stawia się zgodnie z ramówką o wyznaczonej porze oglądać premierę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz za sprawą streamingu i wideo na żądanie oglądamy treści, kiedy mamy na to czas oraz ochotę. Żaden nadawca nie będzie nam dyktował pory premiery. My mobile dosłownie wczoraj sprawdzało aplikację Player na iOS. Dalej po staremu. Jest dźwięk na Apple TV 3rd, ale wideo zabrakło (mamy czarny obraz). Innymi słowy dokładnie to samo, co parę dobrych lat temu. Zaś logo castowania się pojawiło w Playerze na Androidzie.

W efekcie użytkownicy przystawki telewizyjnej Chromecast będą mogli się cieszyć opcją klonowania obrazu na dużym odbiorniku zupełnie tak jak z aplikacji HBO GO na iOS. No, cóż pozostaje mieć nadzieję szybkiej zmiany strategii przez TVN. Ostatnio głośno jest w mediach branżowych o dużych zwolnieniach nawet utalentowanych dziennikarzy przez nadawcę, którego właściciel koncern Discovery ma zostać przejęty przez Disney.

(fot. TVN/Player/Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt