PREMIERA: Trzech króli

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (7 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Za oknem mamy upalne lato. Równie gorąco jest w sierpniowym zestawieniu My mobile RANKING. Tylko tak należy rozumieć aż trzech zwycięzców jednocześnie, do których zaliczają się sieci komórkowe Play, Red Bull Mobile i Orange. Natomiast A2Mobile spadło na niskie jak dla siebie dopiero czwarte miejsce w zestawieniu. Generalnie jest bardzo gęsto w tabeli.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Rzadko kiedy bowiem zdarza się sytuacja, że liderujący operatorzy mają na liczniku jakże skromne osiem punktów. Kiedyś do tego celu trzeba było naprawdę mocno się postarać i osiągnąć minimum dwucyfrówkę (jak w żużlu). To zatem dobitnie pokazuje jak zażarta jest w konkurencja w temacie telefonii komórkowej na kartę. Tylko tak należy postrzegać różnicę zaledwie czterech punktów pomiędzy środkiem a samym szczytem.

O ile jeszcze zwycięstwo Play wspólnie z Red Bull Mobile nie jest jakimś dużym zaskoczeniem (wielokrotnie ta para wygrywała), o tyle triumf Orange jest ciekawym zjawiskiem. Pomarańczowy operator jednak zawdzięcza to swojej ciężkiej pracy w skonstruowaniu genialnej oferty dla aktywnych z 1 TB połączonej z No Limitem za 25 PLN, co przekłada się na pokaźną paczkę przeszło 80 GB miesięcznie za zaledwie 8 PLN więcej na tle standardowej opłaty 17 PLN (przy zasileniach 50 PLN na kwartał).

(fot. Play/Red Bull Mobile/Orange/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj poprzednio mieliśmy drobne roszady. Znowu na pierwszym planie jest A2Mobile, który awansował na trzecie miejsce zdobywając jakże cenny punkt w tej podkategorii. W efekcie zarówno TuBiedronka jak i Lajt Mobile straciły oczko. Liczna grupa liderująca (niczym grupa pościgowa jak peleton w kolarstwie) jest niezmienna na tle analogicznych danych sprzed miesiąca z wyjątkiem wypadnięcia Play.

1. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

2. A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W kwestii mobilnego internetu doszło do ważnych aktualizacji. Otóż Heyah nie wycofała darmowych 15 GB w promocji z okazji urodzin. Przez to awansowała na drugie miejsce podkategorii. Spowodowało to następnie efekt domina. W jego następstwie A2Mobile spadło na ostatnią punktowaną pozycję, z kolei NJU Mobile straciło symboliczne oczko. Oczywiście miało to później duży wpływ na finalną punktację zestawienia.

1. Plush (10 GB x3 za darmo z okazji wakacji)

2. Heyah (15 GB za darmo z okazji urodzin)

3. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 9,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

Jakość sieci komórkowej

Tutaj szczególne wyrazy uznania należą się Play. Fioletowy operator jako jedyny z W4 graczy strukturalnych bowiem przyspieszył. Pozostali niestety miały spowolnienie w kwestii średnich transferów prędkości mobilnego internetu. Dotyczy to zarówno Orange jak i Plus. T-Mobile jest nieklasyfikowany z uwagi na lejek 15 Mb/s stosowany w Pre-paidzie z automatu. Przez to jest gorszy od najwolniejszego Plusa pomimo jego 16,17 Mb/s. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.speedtest.pl/…/ranking_mobilnych_dostawcow_internetu_w_polsce.

1. Play/Red Bull Mobile – około 23,24 Mb/s

2. Orange/NJU Mobile – około 20,95 Mb/s

3. Plus/Plush – około 16,17 Mb/s

No Limit

W miejscu nieco archaicznej kategorii czas ważności konta postawiono wcześniej na nowoczesne porównanie No Limitu na wszystko w ofertach Pre-paid. W drodze wyjątku w tym miesiącu postanowiono nagrodzić Orange. Wyróżnienie jest spowodowane bardzo dużym zestawem internetu w skali miesiąca, gdyż aż 86 GB. Są to wartości wręcz niemożliwe do wykorzystania na ekranie telefonu. Podczas testów My mobile i nielimitowanego LTE w Red Bull Mobile z trudem dochodziło się bowiem do zużycia 30 GB z pełną mobilną wolnością bez patrzenia na dane.

1. Orange (No Limit z 86 GB za 25 PLN, płatne z góry za rok 300 PLN)

2. Lycamobile (No Limit bez MMS z 30 GB, potem lejek transferu 16 kb/s za 20 PLN)

3. A2Mobile (No Limit z 15 GB, potem lejek transferu 512 kb/s za 19,90 PLN)

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu postanowiono wyróżnić zielonego telekoma Plus w duecie z Plush. Pierwszy z nich zaskoczył podwojeniem bonusowych paczek internetowych (przez co typowe zasilenie 50 PLN skutkowało otrzymaniem aż 50 GB, a nie standardowych 25 GB), co przekłada się na całkiem przyjemną wartość 17 GB miesięcznie i to na pełnej prędkości, natomiast drugim sygnowanym sympatycznym pluszowym misiem ma prezent dla oglądających masę klipów z YouTube w postaci bezpłatnych 50 GB do wykorzystania właśnie w tym serwisie. Jakby tego było mało Orange na kartę dla nowych klientów oferuje bonus 100 PLN do wykorzystania na rozmowy w ciągu miesiąca.

1. Orange/Plus/Plush – 3 pkt. / Orange zaskoczył rynek tanim No Limitem w skali roku z praktycznie nieograniczonym internetem w smartfonie o wielkości prawie 85 GB miesięcznie czy bonusem 100 PLN dla dołączających konsumentów, do tego dochodzą inne promocje związane z bonusowymi GB-tami, Plus awansem na trzecie miejsce w podkategorii jakość sieci oraz podwojeniem bonusowych paczek GB-tów, Plush zaskoczył bezpłatnymi 30 GB na trzy miesiące (rozbite po 10 GB) i 50 GB do wykorzystania podczas oglądania filmów na YouTube

2. Play/Red Bull Mobile/T-Mobile/Heyah/Klucz Mobile/TuBiedronka/WRodzinie – 2 pkt. / W Play i Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), do tego dochodzą najnowsze promocje z darmowymi 10 GB czy dodanie lejka 1 Mb/s do jednej z ofert rodzinnych w Pre-paidzie o nakrętkowej akcji nie wspominając, T-Mobile mamy dostęp do najszybszego mobilnego internetu w Polsce, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych, w Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, zaś bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), WRodzinie oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni, a nie miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta

3. Virgin Mobile – 1 pkt. / Virgin Mobile z kolei wciąż ma nie tylko niezły przelicznik 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, a ponadto 10 GB za darmo dla nowych starterów, a tym samym użytkowników, do tego dochodzą liczne akcje marketingowe z rabatami na zakupy oraz programy lojalnościowe we współpracy z innymi markami

Ogólna klasyfikacja

Sierpniowy My mobile RANKING to sporo przetasowań. Aż sześciu operatorów może się pochwalić awansami w tym liderująca trójka w postaci Play, Red Bull Mobile, Orange, a za nim kolejno Klucz Mobile oraz zupełnie zasłużenie Plus i Heyah. Spadki niestety dosięgnęły ośmiu telekomów. Są to odpowiednio dosyć pasywne A2Mobile, NJU Mobile, Mobile Vikings, Izzi Mobile, T-Mobile, TuBiedronka, Lycamobile czy Fakt Mobile. Bez zmian natomiast mamy szóstkę sieci komórkowych. Zaliczają się do tego grona Plush, WRodzinie, Virgin Mobile, Lajt Mobile, W Naszej Rodzinie oraz FM Group Mobile. Z przyjemnością oczekujemy na następne wydanie zestawienia.

My mobile RANKING (08/2019) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Play 8 pkt. (0, 3, 0, 3, 0, 2)
Red Bull Mobile 8 pkt. (0, 3, 0, 3, 0, 2)
Orange 8 pkt. (0, 0, 0, 2, 3, 3)
4. A2Mobile 7 pkt. (3, 2, 1, 0, 1, 0)
5. Plush 7 pkt. (0, 0, 3, 1, 0, 3)
6. NJU Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 2, 0, 0)
Klucz Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)
8. WRodzinie 4 pkt. (0, 2, 0, 0, 0, 2)
Virgin Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 1)
Plus 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
Heyah 4 pkt. (0, 0, 2, 0, 0, 2)
12. Mobile Vikings 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
Izzi Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
14. T-Mobile 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 2)
TuBiedronka 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 2)
Lycamobile 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 2, 0)
Fakt Mobile 2 pkt. (2, 0, 0, 0, 0, 0)
18. Lajt Mobile 1 pkt. (1, 0, 0, 0, 0, 0)
19. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)
FM Group Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 10131 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

52 komentarze do “PREMIERA: Trzech króli”

 1. szotyi Odpowiedz

  Popraw ten ranking. Ranking speed test podaje inne wyniki i są za lipiec . Pominąłeś tmobile w predkości internetu.Nie można nieklasyfikować skoro opierasz sie na pomiarach sieci ogółem wiec dokonanych zarówno przez tych co mają prepaid ograniczenie jak i bez ograniczenia bo sam prepaid nie ma ograniczenia tylko wybrane pakiety mają ograniczenie np. 20 GB za 20 zł nie ma ograniczenia.
  Dzieciaczek rozkapryszony postanowił nagrodzić wyjątkowo orange gdzie trzeba wydać od razu 300zł i to nagrodził wyjątkowo gdy to oferta regularna. A zresztą ranking robi na miesiąc a nagradza ofertę która od aktywacji będzie działała rok..

  • Kamil

   Nie ma zandych bledow, idz spac kolego a potem jutro na spokojnie zapoznaj sie z tekstem 👌

  • adiko

   No pewnie że nie ma oprócz ” zandych bledow ” to nie ma prawie wcale 🙂

 2. szotyi Odpowiedz

  Przy plushu powinna zniaknąć 5 w zestawieniu bo daje to niekonsekwencje miejsc z taka sama punktacją.

  • Kamil

   Wieksza liczba zer, mniej wyrownana oferta. Tłumaczyłem to juz chyba milion razy. Dalej grochem o sciane. Dramatyczne jest te polskie, haterskie spoleczenstwo 😐

 3. szotyi Odpowiedz

  Oszustwo w cenie za smsa . pozycja 1 ma wiele firm a pozycja 2 rozbita na dwie mimo tej samej ceny.

  W no limit powinno być a2, lyca, lajt..

  • Kamil

   W sytuacji, gdy masz wiecej niz trzy podmioty na takiej samej pozycji, regula budowania tabel jak w sporcie nie obowiazuje

  • szotyi

   Wcale nikt tego nie widzi że na jednej pozycji w cenie za sms masz 7 pozycji z taką sama ilośc pkt a na kolejnych z taką samą punktacją podmioty rozbioto na 2 drugie miejsca i brakuje trzeciego.

  • Kamil

   Fajne akcje marketingowe z darmowymi 100 PLN. W dobie stagnacji Pre-paid to calkiem sporo

  • szotyi

   Bo oczywiście play nie spamował z jutubem za darmo , plush nie spamował 3×10 Gb i 50 GB do yt.. A tmobille ze srającymi popcornowymi maszynkami wcale nie spamował ofertą no limit.

  • adiko

   Darmowe 100 zł które na niewiele można użyć, są dużo lepsze bonusy za przeniesienie, ale ty tego jak zawsze nie ogarniasz.

 4. Tko Odpowiedz

  Staram się jakoś racjonalnie przeanalizować ten ranking ale się nie da! Jak mogłeś stwierdzić, że ograniczenie 15 mbps w T-Mobile już całkowiecie waży prędkości od niech i porównać to do Plusa. Szczerze? Jak miałem u zielonych to marzyłem, żeby wyciągnąć nawet to 15…Teraz mam w T-Mobile i co najmniej dwa razy szybszy transfer. Bardzo się na to uparłeś ale opinie ludzi i rankigi RFB mówią co innego

  • szotyi

   Ja u zielonych na smartfonie w plushu na luzie ponad 50 down i 30 -40 up. I tak po prostu swobodnie transmisja . Zawsze szybka ale na innej karcie plusa w tej samej lokalizacji i smartfonie juz wyniki LTE do 5 Mbps – nie było ograniczenia w taryfie. Wiec nie wiem od czego to zalezy. A z tmobile masz racje.

  • Kamil

   Musze przyznac, ze mocno mnie zaskoczyl Plush i jego bardzo wysoka lokata w zestawieniu 🐻

  • szotyi

   Ciebie życie zaskoczyło. A2mobile daje 15 GB za 19,90 a plush daje 20 GB a teraz nawet więcej za 25 zł. A możan zrobić że za 20 zł na karte . To obecnie czołowe oferty wraz z tmobile z supernetem z dużych operatorów. Plush , plus , tmobile i mobile vikings oraz .a2mobile .
   Bo oczywiscie wiesz że vikingi w subskrypcji oferują więcej internetu.

  • Kamil

   Przypominam, ze w ofercie na karte masz lejek 15 Mb/s u T-Mobile. To dlatego. Wyslalem nawet zapytanie na Marynarska do WWA, czy planuja go zniesc w ramach nowej produkcji, cyklu My mobile Q&A, ale odpowiedzi poki co brak

  • szotyi

   Ty chyba nie mysisz że tmobile po wejsciu tutaj ci odpowie jak zobaczyli ten kabaret. Ten lejek jest bez znaczenia przy ocenie sieci i korzystaniu bo 1080p na tym pójdzie . A inne pakiety nie mają lejka. Zapomniałes dodac że w supernet video tmobile ma lejek 1,5 Mbps .
   Czy ty rozumiesz że na jakosć sieci skladają sie wyniki u pozostałych prepaid i abo . W tmobile jest tak samo . A wiesz że play ma tez lejek po 15 GB w pakiecie L? A wieszże lejek tez jest w abo po pakietach w play ,plusie , tmobile. Co ty na to?
   Magistra to ty nie masz.

  • Kamil

   Pobierz jakas wieksza gre o wadze 2 GB w Google Play na lejku 15 Mb/s zamiast 50 Mb/s czy 100 Mb/s, moze wtedy zrozumiesz jak jest to wazne…

  • szotyi

   Hahaha . Bo a2mobile daje zawsze 50 Mbps. Poprostu dłużej poczekasz. Idziesz spać , telefon pod ładowarkę i zaciągasz. To sie nazywa racjoalne gopodarowanie czasem. To w takim razie ogromnym roblemem powiniem być lejek 1,5Mbps w tmobile video. A jednak chwaliłęś. a nawet uzasadniałeś dlaczego 480 p jest dobre.

  • Kamil

   Mimo, iz A2Mobile ma czwarte miejsce w My mobile RANKING to nie narzekam. Place (jeszcze) 9,90 PLN i mam fajrant z Internet LTE No Limit, ostatnio zuzylem nawet 25 GB miesiecznie (!)

  • Kamil

   Najbardziej boli brak HD Voice, do jakosci internetu w Plusie zdazylem sie juz przyzwyczaic

 5. Paul Odpowiedz

  U mnie a2 mobile ma ogromny plus za pakiet 10gb bez limitu prędkości, rozmowy i smsy bez limitu za 19,90 na 31 dni

  • Kamil

   Litosci, dajcie juz spokoj z tymi spamerskimi komentarzami zachwalajacymi sztucznie A2Mobile. My mobile to w 100% czysty przekaz jak w polskim rapie. Zrobmy normalne jak ludzie akcje PR roczna, gdyz nie mam sil co chwile ich oznaczac jako spam w systemie 😉

  • Kamil

   Juz sie steskniles za Canal+ (aka My mobile HQ)? Wracaj na te swoje technopudle smutny czlowieku

 6. Kamil Odpowiedz

  Pytanie do użytkowników T-Mobile na karte VOD bez limitu, jak sobie poczekam chwile az zbuforuje to pozniej dalej nie pobiera oplat dajmy na to z YouTube HD po recznym przelaczeniu z 480p (VGA) na 720p czy ich system to wykrywa i klapa? 🤔

  • szotyi

   System sam ci ustawia , serwer wykrywa wolne łącze i dostarcza ci 480p. Czasem faktycznie pójdzie 720p ale to nie ma gwarancji że nie naliczy opłaty. Ogladanie serwisów można tyko w aplikacji.

  • szotyi

   Sprawdź sam migruj do tmobile a zobaczysz co to znaczy jakość. Nawet te 15 /15. U mnie jest minimum 15 na 15. Bez względu na porę. Chyba coś źle ustawili ale to ich wina.

  • Kamil

   W HBO GO to wiem, ze nie ma opcji wyboru, ale w takim YouTube samo mi wylaczy HD (tam mozna ręcznie wybierać jakosc)? Watpie…

  • Kamil

   Sprawdz kolego w tym T-Mobile czy jak ustawisz recznie HD (720p) to dalej masz za free?

   Ja nawet na lejku 1 Mb/s moge sobie ogladac ostry obraz w A2Mobile, trzeba tylko chwile odczekac czytajac chociazby komentarze 😉

   Aczkolwiek wiadomo, ze w aplikacjach HBO GO (akurat Full HD mam piekne na Apple TV po klonowaniu z iPhona via AirPlay) czy Netflix nie masz opcji wyboru i samo dostosowuje jakosc do predkosci lacza 😐

  • szotyi

   Ale ty masz lejek 1 mega na wszystko czyli strony internetowe też a tu własciwie jak patrzyłem jest przeważnie 2,2 mega tylko na serwisy video a strony masz do 15 mega , dzięki szybkiemu upload w tmobile nie odczuwasz ograniczenia. Widać jedynie w speeedteście. który i tak mi pokazuje ponad 15 mega up i down.
   W a2mobile masz lejek ale w obie strony.
   Usługa supernet video ma określone warunki w regulaminie . Nie ma gwarancji że nie naliczy transferu jak wejdziesz w 720p -bo opłat nie nalicza jak masz pakiet. Jesteś dziecinny zamiast sam sprawdzić . Masz trudnośc z przeniesieniem a to prosta czynnośc – sam sie ograniczasz. Albo kup starter za 5zł i sprawdz , pogadasz także po sieci i zobaczysz że jakośc ma jednak znaczenie. .Twój pakiet z 9,9 zdrożeje przy kolejnym odnowieniu po 17 paźdzernika.

  • szotyi

   Ja ci powiem tak. Mi nie naliczało transmisji nawet w 1080 p trzeba było poczekać . Transfer był widoczny jako 2,2 mega . Ale skoro ja mam minimum 15/15 transfer a powinno byc maksimum to u mnie chyba jest jakiś błąd ale mi pasuje bo mam minimum 15. Jedno jest pewne nie możesz przez proxy ogladać bo naliczy transfer . Masz starter za 5 zł z aktywna od razu usługą , potem wyrejestrujesz numer i starter wyrzucisz. A 5 dni mozesz sie bawić bez limitu . Masz przecież dwa telefony to możesz potestować. Usłysz jakość. Zobacz jakość. 5zl to niewiele. A potem możesz stworzyć innowacyjny artykuł my jobile. Ja ci pisze że to lepsze jest od twojego a2mobile bo i tak netflix czy hbo przycina jak sam piszesz. (supernet nie ma hbo wiec pamietaj).Ale ponoć masz wp pilot to sobie pooglądasz. Możesz potestować z udostepnianiem na telewizor i jak nalicza. Potem nam tu wszystko opiszesz.

 7. marco Odpowiedz

  To może uściślijmy, pakiet 3 Gb za free można włączyć w dniach 6-8 września wysyłając sms o treści SZKOLA na numer 80111.
  Poza tym dziś niedaleko mojego domu uzyskałem rekordową prędkość internetu po lte 181 Mb/s. W Krakowie trudno znaleźć miejsce aby prędkość Orange spadała poniżej 40 Mb/s.
  Plus i Play słabiutko, nie przekraczają 20 Mb/s a zwłaszcza Plus.
  W Plusie ciekawa sytuacja, prędkość wysyłania jest często wyższa niż pobierania i to czasem kilkukrotnie!

 8. olam Odpowiedz

  Dokładnie jak na a2mobile to rzeczywiscie nisko, ale jednak IV, więc pewnie to tylko chwilowy kryzysiczek.

  • Karcia

   chodzi o ten darmowy transfer na fejsa itd w a2mobile? to mega czad jest <333

  • Kamil

   Fajna to agencja PR, nie ma co. Widać marketing szeptany na kilometr, wkrótce posprzątam spam 😉

 9. Gajd Odpowiedz

  Poza pakietem społecznościowym na transfer w a2mobile jest też wi-fi calling i to mi się przydaje BARDZO

 10. Robcio Odpowiedz

  Nie ma co porównywać a2mobile do play, czy orange. A2mobile stoi ledwo 3 lata, a reszta conajmniej 5 razy tyle jak nie więcej, o jeszcze kapitał itp. Mnie to denerwuje „pomarańdż”, nie wykorzystuje w pełni pakietu i myślę, że przepłacam. Konwersja do a2mobile byłaby rozczarowaniem czy bym się odnalazł?

 11. Kamil Odpowiedz

  Jestem po wstępnej symulacji My mobile RANKING 09/2019, bedzie sie sporo dzialo przetasowaniami wlacznie! 💪🏁🏆

  • szotyi

   Zmieniło sie . Kamil odkrył regulamin ofert play po kilku miesiącach w dodatku po tym jak mu podano na tacy.

  • szotyi

   No i jeszce plush skonczył chyba dawac 10 GB. Została tylko tuba na jutuba. Orange przestał podwajac internet. A mobile vikings ma nowy pakiet 20 GB.

  • szotyi

   Aha czyli to że plush dalej oferuje coś czego nie ma nikt inny prócz tmobile – 50 GB na YT i ma mms w standardzie to ma być niżej od play które nie ma mmsów w żadnym pakiecie? Orange też pewnie wyżej od plusha będzie mimoże też zmniejszyło pakiety i nie mam mmsów w tych pakietach z wyjątkiem „zawsze bez limitu ” ale tam nie ma tylu GB.

  • szotyi

   Nalezy pamietać że plush ciągle daje 10 GB na YT prócz regularnych 10 GB w opcji „promo BS” niezależnie od 50 GB na YT . po doładowaniu od 25 zł co pozwala zakupić pakiet pełny no limit i mieć 10 GB na dowolne strony i aż 60 GB na YT gdy wszystko zużyjemy w miesiąc.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt