PREMIERA: Jest w Polsce sporo Ukraińców, więc są i dedykowane im oferty

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę się dzieje. Ukraińcy zalewają Polskę. Nawet w tak średniej wielkości mieście jak Toruń podczas spaceru z jednej dzielnicy do drugiej lub też wizyty w sklepie czy galerii handlowej można coraz częściej spotkać mieszkańców zza naszej wschodniej granicy. Oczywiście przyjechali oni do kraju nad Wisłą wykonywać pracę, której już nie chcą Polacy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

W związku z dużą imigracją osób z Ukrainy pewna grupa operatorów telefonii komórkowej zwietrzyła interes. Bez wątpienia zaliczają się do niej sieci Klucz Mobile, Heyah czy Play. Ten ostatni telekom ma nawet specjalną ofertę z infolinią w języku ukraińskim włącznie. Wszystko to w trosce o tanie połączenia do rodzinnego domu po trudach ciężkiej, bo często 12 godzinnej pracy na produkcji (w godzinach 6.00-18.00).

Swoją drogą to dziwne, że Ukraińcy nie wybierają dużo bogatszych krajów Europy Zachodniej. Z pewnością podobny słowiański język (przez co jest łatwiejsza komunikacja bez żadnej nauki nowych słówek) oraz bliskość sąsiedniego kraju mogą mieć kluczowe znaczenie. Tylko czekać aż podobne oferty będą tworzyć operatorzy z Wielkiej Brytanii czy Niemiec, ale dla Polaków chcących mieć tani kontakt do rodziny i znajomych w kraju.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Jest w Polsce sporo Ukraińców, więc są i dedykowane im oferty”

  1. Avissa Odpowiedz

    To już się dzieje, w Norwegii lokalny operator nastawiony na Polaków (ale wcale nie najlepszy) reklamuje się w radio i na plakatach po polsku.

  2. europolitan Odpowiedz

    Orange Flex nawet pomyślał też o Ukraińcach i oferuje darmowy transfer na aplikacje Viber, Whatsapp, Instagram, a ostatnio nawet telegram.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt