PREMIERA: Aplikacja Player na Google TV ma potencjał [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowite, ale po zaledwie czterech godzinach testów platformy streamingowej Player (z treściami telewizji TVN) można dojść do kilku wniosków. Bez dwóch zdań ten gracz VOD ma duży potencjał. Zwłaszcza w przypadku aplikacji Player na Google TV lub Android TV (w przypadku użytkowników starszych przystawek multimedialnych).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zalet jest kilka. Wystarczy nadmienić efektowną dla oka miniaturkę zapowiadającą następny odcinek dajmy na to serialu. Taki bajer możemy spotkać od dawna w Apple TV, który symuluje wręcz prawdziwą telewizję. Tam jest on dostępny wszędzie, nawet w zewnętrznych aplikacjach Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube. W Google TV niestety jest uzależniony od funkcji napisanej przez danego dewelopera usługi VOD.

Kolejna świetna kwestia to możliwość oglądania kanałów na żywo grupy medialnej Discovery jak tradycyjną telewizję. Przypomina to funkcję tytułu Canal+ Online na Google TV. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby móc oglądać TVN24 w dowolnym momencie. Największą wadą jest zaś brak jakości Full HD (4K mają treści oryginalne), a jedynie HD (720p) dajmy na to w programie Top Model. Takie HBO GO daje wszędzie sygnał 1080p. Bez wątpienia Player chce wejść do pierwszej ligi streamingu (w drugiej jest już liderem).

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU PAJĘCZYNA (PLAYER)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Aplikacja Player na Google TV ma potencjał [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Kolejna wada, klikam na miniature Top Model 💎 Zamiast strony programu, momentalnie laduje odcinek, dopiero po wcisnieciu wstecz mam widok opisu z podstrona. Taki irytujacy bug 🐞

  2. GaduAir Odpowiedz

    STADIA – gdzieś pisałeś o tym.
    Już drugi raz trafiłem na promocje zza granicy, gdzie za grosze mieli grę i pada za 60$ a dzisiaj za 22€ u Niemców „tylko” Google Chrome cast ultra i pad Google.

    Co bogaty to nie biedny 😀 Im się po prostu należy TANIEJ XD

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt