PREMIERA: Funkcja odtwarzania filmów przez godzinę nie działała na Apple TV 3rd

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na naszych oczach upada ten jakże słynny mit jakości firmy z logiem nadgryzionego jabłka. Dosłownie przedwczoraj miała miejsce bowiem sytuacja na Apple TV 3rd, w której dosłownie przez godzinę nie udało się włączyć filmu na Netflix z uwagi na błąd kabla HDCP. Oczywiście był to bug, być może celowy (algorytm), a nie problemy z łącznością przewodową sygnału.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dziesięć restartów tym razem nie pomogło, choć wcześniej dwie, góra trzy próby ponownego uruchomienia załatwiały sprawę. Człowiek czasem ma wrażenie, iż Apple celowo tak robi w celu zmuszenia klienta do zakupu nowszego modelu multimedialnej przystawki. Kiedyś podobny kłopot występował z filmami w aplikacji Apple TV+, ale z czasem się ona naprawiła w iście magiczny sposób dzięki zapewne aktualizacji w tle.

Teraz pomogło coś innego, mianowicie klonowanie obrazu w AirPlay z przeglądarki Safari treści TVP VOD na Apple TV. Po około 45 minutach znowu zaczął działać tytuł Netflix z opcją odtwarzania klipów wideo. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że wcześniej funkcjonowały poprawnie wyłącznie trailery, czyli zapowiedzi filmowe. W efekcie ekologiczny klient wciąż wygrywa starcie z równie mocno ekologiczną korporacją Apple, która w telefonach za grube tysiące nie dodaje nawet ładowarki w zestawie.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Funkcja odtwarzania filmów przez godzinę nie działała na Apple TV 3rd”

  1. Kamil Odpowiedz

    Farsa z Apple TV 3rd trwa, trzeba bedzie sie ratowac AirPlay via iPhone. Znowu mam blad kabla HDMI cos jak GG samo sie rano loguje ponownie około 5.00 w celu podbicia odsłon dwukrotnie 📺 #epic_fail

  2. Kamil Odpowiedz

    Od 2️⃣ dni nie dzialaja filmy na Apple TV 3rd w Amazon Prime Video & Netflix & Apple TV+
    🐞📺💀 #epic_fail

    Bez problemu natomiast dziala TVP VOD przez Safari na AirPlay serial Artysci 🎭

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt