PREMIERA: Klonowanie aplikacji YouTube na Apple TV 3rd działa fatalnie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Apple TV 3rd ma już wyłączoną aplikację YouTube niestety zgodnie z zapowiedziami giganta z Cupertino. My mobile czujne jak zawsze postanowiło sprawdzić jak działa w praktyce funkcja klonowania obrazu. Apple bowiem zachęca do stosowania technologii AirPlay w celu dalszego oglądania YouTube na dużym ekranie. W rzeczywistości nie jest jednak tak pięknie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest fatalnie. Realnie nie da się oglądać aplikacji YouTube na zasadzie klonowania obrazu z iPhona, a dokładniej mówiąc iOS. Wszystkiemu winne są reklamy oraz źle działające AirPlay. Otóż nawet jak sobie ustawimy playlistę w celu taśmowego oglądania trzech nowych filmów z YouTube to nici z tego sprytnego planu. Zawsze w momencie wyświetlenia reklam nastąpi zwieszenie się poprzez zerwanie połączenia z Apple TV.

Efekt jest więc taki, iż trzeba podchodzić do telefonu dosłownie co klip albo nawet w środku niego. Nie da się tego normalnie oglądać jak filmu w HBO GO, gdzie po uruchomieniu mamy względnie dwie godziny spokoju na filmie kinowym. Ponadto zagęszczenie reklam w pozycji na iOS jest ogromne na tle tytułu na Apple TV. Miała być alternatywa, a wyszła gigantyczna klapa. Planowanie postarzanie produktu pełną parą. Tymczasem według X-kom najnowsze Apple TV 6 zobaczymy 23 marca bieżącego roku.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt