PREMIERA: Apple TV coraz częściej awaryjne podczas AirPlay

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To nie jest tak, że wszystkiego czego się tylko dotknie Apple zawsze działa idealnie. Również tej z pozoru tylko wydającej się idealnej firmie z Kalifornii zdarzają się wpadki. Idealnym przykładem jest przystawka multimedialna Apple TV 3rd, która po czterech latach pracy zaczyna pokazywać pazurki (czytaj wariować). Chodzi o pewne problemy podczas używania funkcji AirPlay.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po kilku chwilach sprawdzenia okazało się, iż wcale nie jest winna aplikacja HBO GO podczas opcji klonowania obrazu dalej na Apple TV. Na ekranie telewizora występował jakiś dziwny komunikat mówiący o tym, że odtwarzanie tej zawartości wymaga połączenia HDCP. Szybki research oraz rozwiązanie bugu zostało znalezione. Wystarczy tylko ponowne uruchomienie urządzenia Apple TV 3rd. Później wszystkie błędy ustały.

Znowu można było wrócić do bezproblemowego oglądania filmów. Wcześniej tylko człowiek niepotrzebnie się denerwował. Przy okazji zupełnie zbędnie przechodził przez ponowną procedurę instalowania aplikacji HBO GO z sklepu App Store. Owszem, w przeszłości były z nią związane niedogodności z wykrywaniem internetu i wtedy faktycznie trzeba było taką czynność wykonywać. Na szczęście teraz wystarczy restart Apple TV.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Apple TV coraz częściej awaryjne podczas AirPlay”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt