PREMIERA: Apple TV+ przestało działać na Apple TV 3rd [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chyba coś jest na rzeczy w kwestii stopniowego wygaszania Apple TV 3rd przez koncern z Cupertino. My mobile już wspominało o sytuacji, w której amerykańscy klienci tego niezwykle mocno udanego urządzenia multimedialnego tracą dostęp do HBO GO (na całe szczęście Netflix i YouTube jeszcze są wspierane). Teraz sprawa powraca jak bumerang. Problem się bowiem pojawiają gdzie indziej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o autorską aplikację Apple TV+. Nawet serial, który wcześniej działał normalnie o nazwie Jej Głos, teraz wyświetla błąd zawartości przy próbie uruchomienia materiału wideo. Natomiast w przypadku nowej produkcji Apple TV+ o tematyce piłkarskiej o tytule Ted Lasso nie udało się uruchomić ani razu na wszystkie pięć prób w różnych dniach tygodnia. To dopiero jest skandal aż chciałoby się powiedzieć.

Mityczne Apple zaczyna się sypać jak domek z kart. Epic Games robi nawet prześmiewcze wydarzenia w kultowej grzej Fortnite z ubiorem maski w kształcie zgniłego jabłka w dobie konfliktu odnośnie zbyt wysokich prowizji w sklepie App Store. My mobile oczywiście będzie dalej informować chociażby w formie aktualizacji aktualnego artykułu, jeśli tylko uda się włączyć Ted Lasso na Apple TV trzeciej generacji.

(fot. Apple/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY TED LASSO (APPLE TV+)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Apple TV+ przestało działać na Apple TV 3rd [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt