PREMIERA: Apple TV 3rd nie ma siły utrzymać na pauzie filmu Full HD

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę ciekawa sprawa mieć możliwość na żywo obserwowania procesu celowego albo i nie postarzania produktu w wykonaniu najbogatszej firmy świata. Apple TV 3rd właśnie zyskało nową przypadłość. Kto wie czy nie jest to tzw. witaminka (kiedyś nazywano tak wirusy umieszczane w pirackich grach na komputery) po wykonaniu procesu aktualizacji oprogramowania.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tym razem jest to brak sił utrzymania filmu w jakości Full HD na pauzie Apple TV 3rd. Kiedyś, z starszymi wersjami oprogramowania oczywiście nigdy nie było z tak błahą czynnością jakichkolwiek problemów. Uroku dodaje nawet ta animacja przejścia z wygaszaczu ekranu do odtwarzanego materiału na zasadzie zanikania. Teraz po wyjściu na herbatę czy do łazienki niestety coraz częściej wita nas pulpit startowy Apple TV.

W efekcie użytkownik musi znowu przedzierać się przez kolejne kliknięcia w stylu aplikacja Amazon Prime Video, a następnie wybór profilu oraz na samym końcu samego obrazu z jakże licznych kategorii w repozytorium. Dla przypomnienia ostatnio My mobile opisywało błąd z pięciokrotnym uruchomianiem Netflix w celu pozbycie się błędu kabla HDCP. Akurat ten bug w ostatnim czasie jakby zmniejszył stopień nasilenia aktywności.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt