PREMIERA: Apple TV 3rd celowo jest niszczone przez giganta, oto dowody

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z dużą przykrością patrzy się jak koncern z Cupertino chyba celowo postarza oraz niszczy (nie bójmy się użyć tego słowa) genialny produkt Apple TV 3rd. Urządzenie może z powodzeniem działać jeszcze długie lata, ale pod względem biznesowym jego dalsze wspieranie nie jest opłacalne dla najbogatszej firmy świata. Widać to dosłownie na każdym kroku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie każdy przecież chce na tej multimedialnej przystawce zaraz grać w Crossy Road jak na Apple TV 4K. Wystarczy się zadowolić filmami oraz serialami. Od pierwszego dnia marca aplikacja YouTube przestaje działać na Apple TV 3rd. Nie jest to pierwsze takie zagranie w wykonaniu legendarnej marki z logiem nadgryzionego jabłka. Jego autorska usługa streamingowa Apple TV+ nie działa bowiem od dłuższego czasu na Apple TV 3rd. Sprzedawcy zalecają co prawda reset całkowity urządzenia, ale leniwy klient zawsze nie ma kiedy zrobić ponownej jakże uciążliwej konfiguracji.

Błąd z kablem HDCP w HDMI przeszedł jednak wszystko występujący na dniach. Usługa Amazon Prime Video go wyświetlała z uporem maniaka. Nie pomogło podłączenie niemalże idealne przewodu do telewizora. Nawet na klonowaniu obrazu aplikacji z iOS dalej na Apple TV widzieliśmy ten sam bug kabla. Co ciekawe, streaming AirPlay w aplikacji TVP VOD działał bez żadnych problemów podobnie jak oglądanie zwykłych zwiastunów w Amazon Prime Video. Dopiero po prawie dwóch godzinach znowu wszystko zaczęło działać poprawnie, choć kabla nikt nie dotykał. Morał tej historii jest prosty. Apple zdalnie za pomocą kodu może zniszczyć niestety wciąż dobry sprzęt.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Apple TV 3rd celowo jest niszczone przez giganta, oto dowody”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt