PREMIERA: Apple TV 3rd z masą problemów technicznych chyba jest już wygaszane

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Błąd podczas wczytywania tej zawartości. Taki bug nagminnie występuje podczas próby odtworzenia jakiegokolwiek filmu z usługi Apple TV+. Co gorsze, nie działają produkcje, które kiedyś śmigały zawsze bezbłędnie. Wystarczy chociażby nadmienić niezły serial Jej Głos. Teraz błędów mamy od zatrzęsienia. Kto wie, może Apple w ten sposób wygaszą genialną przystawkę multimedialną.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Apple TV 3rd była tania jak na standardy giganta z Cupertino. Mogliśmy ją swego czasu kupić nową w sklepie za jedyne 399 PLN. W dodatku pilot miał stylistykę kultowego odtwarzacza muzyki iPod. Teraz zapewne producent chce, aby klienci przesiedli się na Apple TV (4) HD za 699 PLN lub Apple TV 4K w cenie jeszcze wyższej. Na ten moment działają aplikacje wbudowane typu YouTube lub Netflix. Pytanie tylko na jak długo.

YouTube wskutek zmienionego API Google nie wyświetli nam okienka z liczbą subskrypcji czy polubenia materiału. Netflix natomiast średnio co drugie uruchomienie raportuje problemy z serwisem. Innymi słowy sytuacja wygląda niezbyt ciekawie. Chyba więc pora postawić na Apple TV 4 i cieszyć się pełną telewizją dzięki dostępności również tytułu Ipla (treści telewizji Polsat) czy Player (obrazy TVN), a nie tylko HBO GO.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “PREMIERA: Apple TV 3rd z masą problemów technicznych chyba jest już wygaszane”

  1. Kamil Odpowiedz

    Skandal! Od dwoch dni praktycznie przestal mi dzialac Netflix na Apple TV 3rd, nawet po aktualizacji oprogramowania 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt