PREMIERA: Kultura i sztuka jeszcze nigdy nie była tak tania [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jeszcze nigdy w historii dziejów dostęp do kultury i sztuki nie był tak tani. Śmiało więc między bajki można włożyć twierdzenia dawnego zjawiska piractwa z powodu drogiego dostępu do filmów DVD czy płyt CD w cenie około 50 PLN od sztuki. Teraz za 30 PLN miesięcznie jak się dobrze postaramy mamy do skonsumowania ogromną bazę kinematografii z Hollywood połączonej z muzyką.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszystko za sprawą genialnego systemu naprzemiennego wymyślonego przez My mobile mocno obniżającego koszty, gdzie na zmianę opłacamy platformy streamingowe HBO GO czy Netflix. Oczywiście można do niego dołożyć również Amazon Prime Video z Apple TV+ na czele. Przecież i tak nie mamy czasu tego wszystkiego oglądać. Tak do każdego kolejnego miesiąca nadrabiamy zaległości produkcji oryginalnych z danych usług premium.

Teraz na deser najlepsze. W czwartym miesiącu nie dość, że mamy niezłe filmy to jeszcze muzykę. Wystarczy kupić subskrypcję za 24,99 PLN Apple One zamiast oddzielnego Apple TV+, ponieważ otrzymamy dodatkowo Apple Music oraz Apple Arcade (gry). Taki bonus od giganta z Cupertino. W efekcie śmiało możemy powiedzieć, że niezwykle męczące w praktyce piractwo oficjalnie się skończyło. I bardzo dobrze. Nareszcie nadszedł czas triumfu legalnych źródeł kultury z sztuką w niezbyt wygórowanej cenie.

(fot. HBO/Apple/My mobile)

ARGUMENT PIRACTWA O WYSOKICH CENACH DAWNO UPADŁ

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU OD NOWA (HBO GO)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM (HBO GO)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Kultura i sztuka jeszcze nigdy nie była tak tania [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt