PREMIERA: Ku zaskoczeniu multitasking jest możliwy na łączu 50 Mb/s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Najbardziej depresyjny dzień w 2021 roku, czyli słynny poniedziałek Blue Monday warto zacząć od czegoś optymistycznego. Tym razem My mobile na warsztat weźmie domowe łącze 50 Mb/s, które pozytywnie zaskakuje. W dzisiejszym mocno technologicznym świecie ciągle tylko słychać o 5G czy światłowodach oferujących w praktyce kosmiczne transfery rzędu nawet 1 Gb/s.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem niepozorny Internet o prędkości 50 Mb/s spokojnie daje radę i to nawet w multitaskingu. Swoistego rodzaju wielozadaniowość została odkryta całkiem przypadkowo. Człowiek oglądał sobie film na Apple TV z HBO GO czy Netflix w jakości Full HD (1080p). Jednocześnie wysyłał z poziomu smartfonu i aplikacji YouTube film na tę platformę w standardzie 4K. Ku zaskoczeniu wcale nie było czuć efektu zamulenia transferu.

Obraz dalej był ostry jak brzytwa (któż z nas nie pamięta tego przejścia z DVD na telewizję HD). Nawet się nie rozmył, a to znak rozpoznawczy spowolnionego łącza dajmy na to wskutek awarii. Pikanterii całej sprawie dodaje jeszcze fakt, że wysyłanie danych do internetu jest ograniczone do zaledwie 5 Mb/s. Nie ma więc symetrii rodem z światłowodów w dwie strony z pobieraniem włącznie niczym na 4G (LTE) w sieci Plus.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12458 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt