Realme ma już 2% rynku słuchawek

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Realme to młody i jednocześnie niezwykle ciekawy gracz na rynku telekomunikacyjnym. My mobile wspominało o nim za sprawą pięknych słuchawek bezprzewodowych Buds Air Neo z designem dużo droższych Apple AirPods. Teraz znowu kosztują one 199 PLN, choć ich cena wzrosła w pewnym momencie do 299 PLN. Te ostatnie zaś mocno staniały do 599 PLN oczywiście jak na standardy giganta z Cupertino.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Właśnie producent Realme może otwierać szampana. Zupełnie nieznana bowiem jeszcze parę lat temu marka ma w garści aż 2% rynku słuchawek. Oczywiście liderem jest Apple z 29%, choć i ono notuje duży spadek udziałów z 41%. Jakby to powiedział klasyk, pryska powoli czar kultowych AirPodsów. Można mieć podobne wrażenia w dużo atrakcyjniejszym koszcie. Drugie w segmencie popularnych pchełek jest zaś Xiaomi z 13%.

Trzeci jednocześnie markowy Samsung wspólnie z JBL (5%). Potem mamy Jabrę (3%) oraz równie prestiżowe Sony (2%). Serwis My mobile nie ma żadnych wątpliwości. Udziały firmy z logiem nadgryzionego jabłka będą tylko i wyłącznie topnieć. Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth to nie telefon. Zdecydowanie łatwiej jest je zastąpić tańszym odpowiednikiem z podobnym wyglądem na tle iPhona z uwagi na świetny ekosystem iOS.

(fot. Realme/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Realme ma już 2% rynku słuchawek”

  1. Koczi Odpowiedz

    Dobrze, że ludzie zaczynają przekonywać się do różnych marek i nie sięgają już tylko po te najbardziej popularne. Moim odkryciem jest Philips, który zawsze kojarzył się z wysokiej jakości telewizorami. Nie spodziewałem się, że robią też dobre słuchawki. Mam TAT3215BK i jestem z nich zadowolony.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt