PREMIERA: Play Kraków też ma własny streaming VOD

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Platformy streamingowe takie jak Netflix, HBO GO (wkrótce HBO Max) czy Amazon Prime Video szturmem podbijają świat. W dodatku podczas pandemii notują rekordy oglądalności oraz zysków, podczas gdy gospodarka wielu krajów jest na kolanach (w tym historycznie zadłużona Polska). Wielu artystów nie występuje przez to w teatrach oraz na koncertowych scenach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Naprzeciw wszystkim miłośnikom spragnionym kultury, miasto Kraków przygotowało własny serwis VOD. Tak to wcale nie jest noworoczny żart. Play Kraków to jego oficjalna nazwa. Usługę możemy używać już teraz na witrynie www.playkrakow.com. Trzeba przyznać, że serwis od strony wizualnej prezentuje się bardzo nowocześnie. Wybrane filmy są ponadto dostępne dla każdego od bardzo atrakcyjnej ceny zaledwie 5 PLN.

To nie koniec atrakcji. Play Kraków posiada oczywiście dedykowane aplikacje mobilne. Są one do pobrania za darmo w sklepach Google Play (wymagany Android 5.0 Lollipop) www.play.google.com/store/apps/details?id=pl.playkrakow&hl=pl&gl=pl i App Store (od wersji iOS 11) www.apps.apple.com/gb/app/play-krak%C3%B3w/id1517398918. Oby takich związanych z sztuką inicjatyw było możliwie jak najwięcej.

(fot. Play Kraków/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt