VoLTE oficjalnie trafia do sieci komórkowej Plus

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Choć cały sektor telefonii komórkowej zachwyca się obecnie technologią 5G, sieć Plus aż chciałoby się powiedzieć nareszcie wprowadza standard VoLTE. Dzięki temu podczas prowadzenia rozmowy nie będzie dochodziło do jakże irytującej zmiany logo na 3G lub 2G. Oczywiście ma to przełożenie na znaczne obniżenie transmisji danych w tle dajmy na to momencie pobierania plików.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz ten problem nie występuje. Technologia VoLTE jest dostępna dla wszystkich klientów Plus z włączeniem tych na kartę, którzy zawsze byli pomijani. Choć HD Voice realizowane po 3G też potrafiło zadziwić wysoką jakością dźwięku to teraz na łączności 4G będzie ona jeszcze lepsza akustycznie dla ucha. W dodatku na wyświetlaczu smartfonu cieszyć będzie oko nowy, niedostępny wcześniej znacznik VoLTE.

Z pewnością dla wielu konsumentów Polkomtela jest on debiutem. Dla przykładu na inteligentnym telefonie komórkowym Sony Xperia 10 czy wcześniej Xperia XA nigdy się nie pojawił, a szkoda. Niestety, ale w Plusie wyłącznie najdroższy smartfon japońskiego producenta wspiera VoLTE. Chodzi o model Sony Xperia 1 II. Oby więc lista sukcesywnie się powiększała. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie operatora www.plus.pl/volte.

(fot. Plus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “VoLTE oficjalnie trafia do sieci komórkowej Plus”

  1. RoB Odpowiedz

    Wiadomo że VoLTE w Plusie cieszy ale najbardziej czekam na 11 mln ludzi w zasięgu 5G Plusa w przyszłym roku bo będzie można swobodnie przemieszczać się po wielkim kawałku Polski korzystając z 5G a już się przyzwyczaiłem ze mam 🙂

    • Kamil

      U mnie niestety nie ma VoLTE jak HD Voice z automatu w Plusie, ale to wina braku na liscie Polkomtela modelu Sony Xperia 🔟

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt