PREMIERA: Mobile Vikings nie planuje wdrożenia technologii 5G

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mobile Vikings to niezły operator wirtualny, który zajmuje wysokie siódme miejsce w bardzo wymagającym najnowszym wydaniu My mobile RANKING wspólnie z Lajt Mobile czy TuBiedronka. Niestety ta sieć komórkowa MVNO w najbliższym czasie nie planuje wdrożenia technologii super szybkiego internetu 5G. Takie informacje można otrzymać w jej mediach społecznościowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wielka szkoda, ponieważ jego macierzysty operator Play wspiera 5G. Na pocieszenie trzeba dodać, że w ostatnim czasie Mobile Vikings wzorem T-Mobile na kartę wprowadziło VoLTE i Wi-Fi Calling. Wszystko działa w sposób automatyczny. Trzeba jedynie posiadać w miarę nowoczesny inteligentny telefon komórkowy (w skrajnych przypadkach wymagane jest ponowne uruchomienie smartfonu oraz włożenie karty SIM).

Dokładniejsze informacje znajdują się na oficjalnym blogu sieci komórkowej Mobile Vikings www.blog.mobilevikings.pl/2021/02/23/mowicie-macie-volte-i-wi-fi-calling-na-pokladzie-mobile-vikings. Naprawdę cieszy fakt sporej liczby graczy wirtualnych w Polsce jest aż tak duży. Nie dość, że w kraju nad Wisłą mamy do wyboru czterech dużych operatorów strukturalnych to jeszcze na deser szesnaście mniejszych.

(fot. Mobile Vikings/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt