Orange oficjalnie wprowadza VoLTE, czyli koniec z irytującym przełączaniem sieci 4G na 3G

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

orange-oficjalnie-wprowadza-volte-czyli-koniec-z-irytujacym-przelaczaniem-sieci-4g-na-3g

Jeszcze w 2014 roku serwis My mobile mocno narzekał na brak technologii VoLTE w Polsce i fakt irytującego przełączania się telefonu w tryb 3G z nowocześniejszego 4G na sam moment połączenia głosowego. Teraz to się zmienia. Sieć komórkowa Orange wprowadza bowiem oficjalnie VoLTE dla swoich klientów. Dzięki temu jakość rozmów będzie lepsza niż nawet w HD Voice.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Choć ta ostatnia technologia dawała już nam namiastkę prawdziwych rozmów niczym face to face, to innowacji w kwestii telekomunikacji nigdy za wiele. Póki jednak co, VoLTE od Orange jest dostępne jedynie we flagowych smartfonach Samsung GALAXY S7 i GALAXY S7 Edge. Operator zapewnia, że lista wspieranych modeli z czasem znacząco się powiększy. Więcej szczegółów znajdziemy w komunikacie prasowym telekoma. To nie koniec zalet od Orange.

Operator bowiem dosłownie na dniach zaoferował ochronę wyświetlacza za 7,98 PLN miesięcznie. Nazwa akcji marketingowej to Orange Smart Care. Ponadto jak podaje największy serwis telekomunikacyjny w Polsce, do pomarańczowej sieci komórkowej wraca usługa Przelew SMS. Jakby tego było mało, do Orange powróciła niezła promocja z tytułu rejestracji numerów (w tej chwili zrobiło to już przeszło 50% jego klientów z włączeniem NJU Mobile). Do zgarnięcia są bonusy 1.000 PLN na rozmowy i SMSy oraz 100 GB.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Orange oficjalnie wprowadza VoLTE, czyli koniec z irytującym przełączaniem sieci 4G na 3G”

    • Kamil

      Poprawione. Albo mi się wydaje albo iPhone zdecydowanie szybciej przełącza się od Lumii na 4G z 3G po zakończonej rozmowie HD Voice

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt