VoLTE i VoWiFi oficjalnie dostępne w T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

volte-i-vowifi-oficjalnie-dostepne-w-t-mobile

No i stało się. Sieć komórkowa T-Mobile zgodnie ze swoimi wcześniejszymi zapowiedziami oficjalnie wprowadziła na rynek polski dwie nowoczesne technologie, mianowicie VoLTE oraz VoWiFi. Tym samym pokonany został na tym polu Orange oferujący od kilku tygodni wyłącznie te pierwsze rozwiązanie przesyłania głosu po łączności 4G.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Z opcji mogą się cieszyć wyłącznie klienci T-Mobile z nowoczesnymi smartfonami Samsung GALAXY S6 oraz GALAXY S6 Edge, które wcześniej otrzymały stosowną aktualizację oprogramowania. Warto w tym miejscu przypomnieć najważniejsze zalety nowych możliwości. Dzięki VoLTE unikamy czekania na przełączenie się telefonu z sygnału 3G na 4G w momencie wykonania połączenia głosowego.

Natomiast VoWiFi znakomicie przydaje się chociażby na wakacjach, gdzie oszczędzamy na kosztach roamingu. Przy tym korzystamy z telefonu zupełnie normalnie z dzwonieniem przez Wi-Fi włącznie. To właśnie dlatego operator Play stawia na tę technologię kosztem pomijania VoLTE. Więcej szczegółów znajdziemy w komunikacie prasowym sieci komórkowej T-Mobile na podstronie www.firma.t-mobile.pl/…/najnowsze_technologie_vowifi_i_volte_dostepne_w_t-mobile.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “VoLTE i VoWiFi oficjalnie dostępne w T-Mobile”

  1. Geo Odpowiedz

    Niestety to w praktyce nie dziala, przetestuj najpierw sam, a dopiero pozniej opisz i skomentuj. Wiecej w tym marketingu, niz rzeczywistosci. Jak to w T-Mobile…

    • Geo

      ! Nie o ikone tu chodzi, tylko o funkcjonalnosc oferty. Odpowiedz sobie sam; czy chcialbys tego uzywac zamiast klasycznej lacznosci glosowej GSM. Ja uwazam, ze to lipa marketingowa tak jak 300 mbps od Orange albo A-LTE w praktyce. Sam wiesz to doskonale, bo jestes z branzy i znasz sie na rzeczy. Wiec zamiast ekscytowac sie i chwalic to co nie dziala, lepiej chyba oceniac krytycznie i rzeczowo, Na reputacje pracuje sie latami, pamietajmy o tym.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt