T-Mobile ma miłą niespodziankę dla właścicieli iPhonów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa T-Mobile wyrasta nam w ostatnim czasie na technologicznego giganta w kraju nad Wisłą. Nic więc dziwnego, że różowy operator przegonił Orange pod względem średniej prędkości mobilnego internetu. Jakby tego było mało, telekom ten stara się o gigantyczne pożyczki na kolejne wielkie inwestycje w infrastrukturę oczywiście z myślą o klientach. Jego technologiczną przewagę świetnie podkreśla jedna z grafik My mobile na Facebooku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz kolejne dobre wiadomości nadchodzą dla posiadaczy iPhonów w abonamencie (niestety nie ma mowy o numerach na kartę) T-Mobile. Otóż legendarne smartfony Apple mają już oficjalne wsparcie dla technologii VoLTE oraz VoWiFi. Wyjątkiem jest jedynie model iPhone 5S z iPhone 5C. Tutaj mamy wyłącznie wsparcie dla VoWiFi. Każdy nowszy telefon z logiem nadgryzionego jabłka będzie dysponował już kompletem technologii.

Dotyczy to duetu VoLTE z VoWiFi. Dokładną listę modeli znajdziemy na podstronie operatora www.t-mobile.pl/pl/volte-i-vowifi. I pomyśleć, że ten niepozorny iPhone 5S otrzyma aktualizację do iOS 11 w pokłosie ostatnich rewelacji z wygaszaniem wsparcia dla aplikacji 32-bitowych w sklepie App Store. Przyjemnie się patrzy na te 4-letnie wsparcie Apple na tle porzucania już w 2-letnich Nexusów przez Google w kwestii udostępniania aktualizacji do Androida Nougat 7.1.2.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11655 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “T-Mobile ma miłą niespodziankę dla właścicieli iPhonów”

  1. SteveJobs Odpowiedz

    iPhone 4 i 4s oraz 5 i nawet 5s jako używane telefony są teraz bardzo tanie, te czwórki można kupić od 150-300zł a piątki od 450-750zł 🙂 Więc 4s to chyba najlepszy wybór w stosunku cena/jakość to będzie;-)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt