PREMIERA: Ciekawe znaczniki wykonanych zdjęć na smartfonach Motorola

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Motorola najlepsze lata ma już dawno za sobą. Z pewnością marka ta nie rozdaje pierwszych skrzypiec na arcytrudnym rynku smartfonów. Tam bowiem zarządzą Apple, Samsung czy Xiaomi. Jedną rzecz pod względem darmowej promocji producent jednak robi genialnie. Chodzi o dodawanie znaczników do wykonywanych zdjęć danym modelem telefonu komórkowego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przeglądając nieco zapomniany dziś portal społecznościowy Nasza Klasa (przegrał walkę z społecznościowym gigantem Facebook) wybrana osoba akurat publikowała dumnie zdjęcia z zimową scenerią. Niestety, ale od strony artystycznej wszystko psuł dolny znacznik zrobiono przy użyciu Motorola. Najprawdopodobniej odpowiadał za niego przełącznik w ustawieniach aparatu standardowo ustawiony na włączony w sekcji dodaj znak wodny.

Później mało obeznany w technologii użytkownik publikuje fotografie w mediach społecznościowych robiąc przy okazji darmową reklamę firmie. Aż chciałoby się powiedzieć, genialny marketing w dobie bardzo drogich działań w kanale Internet (gdzie odsłona kosztuje średnio nawet 1 grosz, ale to niezwykle mocno interesujący temat na kolejną produkcję oryginalną w My mobile) lub telewizja. Xiaomi też ma taką funkcję dodawania znaczników w kontekście modelu aparatu.

(fot. NK/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt