PREMIERA: Znaczek VoLTE na ekranie, kolejna mała ciesząca rzecz po 4G+/LTE+

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ikona VoLTE znajdująca się na wyświetlaczu nowoczesnego smartfonu jest niestety zdecydowanie trudniejsza w uzyskaniu. Wszystko dlatego, iż standard rozmów po LTE jest dostępny głównie w ofertach abonamentowych na tle popularnych niegdyś karciarzy. W dodatku do jej obsługi często wymagany jest brandowany telefonu dostępny w kontrakcie (niestety nie z wolnej sprzedaży).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Szkoda, ponieważ taki niepozorny znak 4G+/LTE+ potrafi cieszyć użytkownika. Pod względem psychologicznym ma on bowiem świadomość, iż jest w zasięgu szybszego mobilnego internetu dzięki dodatkowej agregacji pasm LTE. W efekcie dajmy na to klient inteligentnego telefonu komórkowego Sony Xperia 10 może osiągać nawet 600 Mb/s. To więcej, niż w sieci 5G (300 Mb/s) następnej generacji od Play w kurorcie Gdynia.

Swoją drogą aż strach pomyśleć, co będzie się działo w przyszłości. Jak tylko zaczną się wyświetlać na ekranie smartfonów ikony 5G oraz 6G to każdy miłośnik technologii chyba zyska klasycznego banana na twarzy. Już bowiem nie będzie musiał czekać na długie wysyłanie filmów w jakości 4K na YouTube jak to często ma miejsce obecnie. Pozostaje zatem nic jak tylko cierpliwie wypatrywać następnej rewolucji technologicznej.

(fot. MobileSyrup/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Znaczek VoLTE na ekranie, kolejna mała ciesząca rzecz po 4G+/LTE+”

  1. Kamil Odpowiedz

    Ziomek ze zdjęcia ma komplet, VoLTE + LTE+, tymczasem u mnie Android 🔟❤️🤖 #soon

  2. marco Odpowiedz

    A to ciekawe bo w Orange i NJU w ofercie na kartę VoLTE jest już dostępne od kilku lat. Nawet na konkurencyjnym portalu jest podsumowanie rozbudowy sieci Orange gdzie operator chwali się w sprawozdaniu że w zeszłym roku liczba rozmów po VoLTE była większa niż po klasycznym gsm-ie 🙂

  3. marco Odpowiedz

    Na wyświetlaczu VoLTE nie mam ale jeśli prowadzę rozmowę a na wyświetlaczu mam nadal LTE+ tzn. że rozmowa jest prowadzona po VoLTE 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt