PREMIERA: Handlowcy potwierdzają, sprzedaż smartfonów Huawei w Polsce się załamała

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo ciekawych rzeczy można dowiedzieć się podczas rozmów z pracownikami sklepów z elektroniką użytkową. Handlowcy bez ogródek i owijania w bawełnę mówią wprost. Sprzedaż smartfonów Huawei w Polsce spadła od 40% do 60%. To pokazuje jasno. W zasadzie mało kto chce kupować inteligentne telefony komórkowe bez tak podstawowych usług czy aplikacji od Google.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dobrej jakości aparat fotograficzny mogący w stanie wykonywać piękne zdjęcia gwiazd lub znakomity wyświetlacz to dziś stanowczo za mało, aby osiągnąć sukces. Liczy się również oprogramowanie na nim zainstalowane, które najlepiej jest kompletne. Tak więc jak zapowiadało My mobile nadchodzi ostateczne rozwiązanie Huawei. Potwierdzenie tych słów mamy ponadto ze strony cenionego ośrodka badawczego Strategy Analytics. Są one wręcz dramatycznie złe dla chińskiego koncernu.

Według nich Huawei w 2021 roku będzie miał katastrofalne udziały rynkowe na poziomie 4,3%. W zasadzie więc niemalże zniknie z niego. I pomyśleć, że jeszcze w sierpniu bieżącego roku był największym producentem smartfonów na świecie. Wkrótce jednak wyprzedzą go Samsung, Apple, Xiaomi, Oppo oraz Vivo. Paradoksalnie może chyba już tylko Huawei uratować Joe Biden, nowy prezydent Stanów Zjednoczonych po zwycięstwie z charyzmatycznym Donaldem Trump.

(fot. Huawei/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt