Huawei Mate 10 Lite najlepiej sprzedającym się smartfonem w Polsce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Huawei ma duże powody do świętowania. Otóż w okresie od stycznia do czerwca bieżącego roku (można więc śmiało powiedzieć do 2Q/2018) jego smartfon był najlepiej sprzedającym się w Polsce. Dokładniej mówiąc chodzi o niepozorny model Huawei Mate 10 Lite, który okazał się być czarnym koniem zupełnie tak jak kilka lat temu hitowy telefon P8 Lite.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście producent ten ma pewną ciemną plamę, swoistego rodzaju rysę na szkle. Chodzi o wątpliwą kwestię udostępniania aktualizacji oprogramowania. W efekcie nawet świetnie sprzedający się w kraju nad Wisłą Huawei Mate 10 Lite może nie zobaczyć na oczy Androida 9.0 Pie, który wnosi naprawdę spory ogrom funkcji, począwszy od nowej nawigacji w systemie, a skończywszy na licznikach czasu użytkowania aplikacji.

W związku z tym wydarzeniem chiński producent postanowił obniżyć cenę. Z całkiem niezłą specyfikacją za Huawei Mate 10 Lite zapłacimy w oficjalnej dystrybucji 1.099 PLN. Z pewnością jeszcze niższe ceny widnieją w sklepach internetowych, o aukcjach nie wspominając. I pomyśleć, że takim liderem nie jest Xiaomi Redmi Note 5 z nieco niższym kosztem, ponieważ wynoszącym sumy rzędu 200 PLN mniejsze, mianowicie 800 PLN.

(fot. Huawei/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.11 komentarzy do “Huawei Mate 10 Lite najlepiej sprzedającym się smartfonem w Polsce”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt