Aplikacja mBanku dołącza do sklepu Huawei AppGallery

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielki sukces i nie tylko marketingowy firmy Huawei. Otóż bardzo ważna aplikacja mBank trafiła oficjalnie do jego autorskiego sklepu AppGallery. Póki co jest ona dostępna dla użytkowników smartfonów z usługami Google, ale lada moment pojawi się także dla urządzeń z HMS (Huawei Mobile Services). Aż chciałoby się powiedzieć, producent z Chin staje się powoli niezależny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi tu oczywiście o amerykańską administrację rządową, która nieco przesadza w niszczeniu konkurencyjnej gospodarki. Trzeba było wcześniej pomyśleć o produkcji w USA, a nie przenosinach do Azji. Najlepszym przykładem jest upadek motoryzacyjnego miasta Detroit, gdzie Amerykanie zaczęli jeździć autami marka Toyota. W przeszłości My mobile chwaliło jego piękny design sklepu AppGallery od Huawei.

Chyba nawet oficjalne repozytorium na Androida o nazwie Google Play nie jest tak urodziwe. Tymczasem według nieoficjalnych informacji można dziś korzystać z aplikacji mBank na inteligentnych telefonach komórkowych Huawei bez usług giganta internetowego. Trzeba tylko ręcznie pobrać plik instalacyjny. Jedyna niedogodność to brak obsługi płatności zbliżeniowych Google Pay, choć stan konta jak przelewy działają.

(fot. Huawei/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11594 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt