PREMIERA: Fortnite dostępny w sklepie AppGallery

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielka szkoda, iż jesteśmy świadkami konfliktu na linii Epic Games z Apple. Tracą na nim niestety gracze, którzy nie mogą się bawić tytułem Fortnite na iPhonach. Wszak są to najlepiej zoptymalizowane smartfony na świecie. Kto używał iOS ten doskonale wie jaka jest to przepaść na tle Androida. Poezja smaku to chyba najlepsze określenie różnicy na tle zielonego robota.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem niejako wskutek przypadku wygrywa tutaj sklep Huawei AppGallery. Znajduje się w nim bowiem normalnie do pobrania gra Fortnite bez zbędnego kombinowania z plikami APK jak w pozostałych Androidach. Wystarczy tylko ją ściągnąć w dedykowanym repozytorium z www.appgallery.huawei.com/#/app/C100625519. Swoją drogą to cóż za ironia losu. Huawei oferuje Fortnite, ale nie ma podstawowych aplikacji Google.

Dziwny jest ten świat jakby to powiedział klasyk. Natomiast najlepiej jest w smartfonach Samsunga. Tam nie dość, iż mamy usługi Google to jeszcze na dokładkę z drugiego sklepu GALAXY Store grę Fortnite. Podwójne zwycięstwo aż chciałoby się powiedzieć. Mimo wszystko pozostaje mieć nadzieję, że jednak wróci kiedyś Fortnite na iOS do App Store. Pozycja działała nawet na tak leciwym modelu jak iPhone SE z 2016 roku.

(fot. Huawei/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt