PREMIERA: Koronawirus pogrążył gotówkę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Koronawirus zmienił nie tylko obraz świata, ale również Polski. Nagle po odmrożeniu gospodarki okazało się, iż obroty dajmy na to galerii handlowych spadły o grubo ponad 50%. Mieszkańcy kraju nad Wisłą w tym całym pędzie dopiero teraz zauważyli, że dużo lepszym sposobem spędzania wolnego czasu jest chociażby spacer gdzieś w plenerze parku lub nad rzeką.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przy okazji pandemii zaczęliśmy wręcz masowo płacić zbliżeniowo czy to kartą lub też telefonem z łącznością NFC. Gotówka powoli zaczyna odchodzić do lamusa. Oczywiście nie powinno się jej w 100% likwidować, ponieważ władza będzie miała dostęp do wszystkich informacji o obywatelach. Wystarczy nadmienić historię wydatków na koncie bankowym nawet na zakupy w sklepie. Tak to chociaż nie ma wglądu do papierowego pieniądza.

Aczkolwiek z przyczyn bezpieczeństwa zaleca się regulować płatności w bezdotykowej formie. Zawsze można zapłacić gotówką, ale jest to wysoce niewskazana forma. Wszystko przez fakt dezynfekcji monet lub papieru z nominałem przez kasjera. Z pewnością nasi rodacy szybko nie zmienią nowych przyzwyczajeń, co dobitnie widać w momencie ponownego otworzenia wielkich centrów zakupowych. Tłumy ludzi do nich nie wróciły.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt