PREMIERA: Aplikacji Endomondo niestety nie znajdziemy w sklepie AppGallery od Huawei

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Budowanie od zera własnego sklepu z aplikacjami to nie tylko sukcesy, ale i również spektakularne klęski. Widać to dobitnie na przykładzie absolutnie podstawowej aplikacji dla wszystkich sportowców do mierzenia treningów aktywności fizycznej. Tak, chodzi o Endomondo. Niestety aplikacji nie znajdziemy w sklepie AppGallery od Huawei.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie osoba, która w ciemno kupi smartfon od chińskiego producenta przeżyje później szok chociażby wskutek pięknych reklam telewizyjnych z kolejnymi celebrytami. Owszem, dochodzą ważne pozycje. Idealnym przykładem jest dostępność aplikacji mBank w AppGallery. Swoją drogą to ostatnio była ciekawa historia z tym bankiem, który wysyłał dziwne powiadomienia jakby w korporacji pracowali stażyści akurat na przyuczeniu. Stąd te dziwne monity z krótkimi komunikatami tekstowymi.

Wracając na koniec do Endomondo to pozostaje mieć nadzieję, iż również i ona trafi do repozytorium AppGallery. Będzie to naprawdę ważny tytuł w jego zasobach. Tymczasem portal Android.com.pl wyszczególnił najważniejsze z nich na podstronie www.android.com.pl/apps. Co ciekawe, wpisując w wyszukiwarkę Google frazę Endomondo w miniaturce Wikipedii na wynikach znajduje się grafika stworzona w niniejszym My mobile. Cieszy fakt, iż reputacja medium nieustannie rośnie na www.google.com/search?q=endomondo&oq=endomondo.

(fot. Huawei/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt