PREMIERA: Nawet ładny jest wizualnie ten sklep AppGallery od Huawei

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę zabawne jak wiele krajowych portali zaczęło reklamować (bez stosownego oznaczenia) alternatywne sklepy od Huawei wskutek amerykańskich sankcji. Tymczasem My mobile za darmo pochwali coś, co jest już wizualnie dobre. Tak, chodzi o sklep z aplikacjami o nazwie AppGallery. Jego design jest chyba nawet lepszy od oficjalnego Google Play dostępnego w Androidzie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnie to obrazuje powyższe zdjęcie. Jest całkiem miło i przyjemnie. Aż chce się przeglądać zasoby repozytorium z dostępnymi do pobrania aplikacjami. Nie oszukujmy, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się bawił w samodzielne instalowanie pakietu Google z nieznanych źródeł. Zwykły klient nie ma na to czasu. Jedyną szansą oraz swoistego rodzaju ratunkiem w tym morzu beznadziejności dla Huawei jest AppGallery.

Rozwijanie, rozwijanie i jeszcze rozwijanie jego zasobów. To jedyny możliwy klucz do sukcesu dla chińskiego giganta. Można to przyrównać do słynnego w branży technologicznej wystąpienia Steva Ballmera z Microsoftu, w którym to krzyczał mocno spocony developers, developers czy developers. Więcej informacji o sklepie AppGallery znajdziemy na oficjalnej witrynie www.consumer.huawei.com/pl/mobileservices/appgallery.

(fot. GSMArena/Huawei/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt