PREMIERA: Zamiast Windows Phone Store mamy trzeciego gracza AppGallery

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dawno temu, gdy jeszcze nie było duopolu Androida oraz iOS mieliśmy do dyspozycji kapitalną platformę mobilną Windows Phone. Wielka szkoda, że została ona zniszczona przez nieudolne zarządzanie korporacji Microsoft. Przez to sklepy z aplikacjami Google Play i App Store straciły ważnego gracza, kafelkowe urodziwe repozytorium Windows Phone Store.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz ku zaskoczeniu wielu sympatyków telekomunikacji mamy jego następcę. Jest nim nieoczekiwanie sklep Huawei AppGallery. Po wielkim konflikcie z USA, stracił on dostęp do zasobów Google Play. Aczkolwiek mamy coś nowego. Ponadto w coraz większej ilości usług możemy zobaczyć charakterystyczny świeży przycisk. Jest nim fraza czy komunikat odkrywaj w Huawei AppGallery. Kiedyś tym trzecim był Windows Phone Store.

Wystarczy nadmienić znaną markę Empik, która właśnie go używa (widać to doskonale na załączonym powyżej obrazku). Oczywiście takich przykładów jest więcej. Można je mnożyć na potęgę. Naprawdę sporo firm dodaje nowy przycisk z sklepem AppGallery od Huawei. Tak jest chociażby z Allegro na podstronie www.allegro.pl/kampania/aplikacja-mobilna. Tymczasem oficjalna witryna Huawei AppGallery znajduje pod nieco dziwną domeną internetową www.appgallery7.huawei.com.

(fot. Empik/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt