PREMIERA: Wszyscy jesteśmy uzależnieni od technologii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jest spora grupa osób, która mocno tęskni za czasami bez smartfonów. Gdyby się tak głębiej zastanowić to na dobrą sprawę dziś na dosłownie każdym kroku towarzyszą nam inteligentne telefony komórkowe. Xperia leżąca na blacie biurka od Sony co kilkanaście minut wyświetla powiadomienia z aplikacji społecznościowych i nie tylko.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Nawet wyjścia na dwór w celach treningowych są monitorowane dosłownie za każdym razem przez Endomondo. Każdy chce mieć utrwaloną trasę, aby przypadkiem nie przepadła bez trwałego zapisu na szwedzkich serwerach jej producenta. Pal licho, że ścieżka milion razy jest objechana czy obiegana taka sama. Nawyk się nauczył, że wyjście równa się uruchomienie zielonej aplikacji z logo znanego dostawcy odzieży sportowej.

Później oczywiście z dumą się ogląda te wszystkie statystyki, rosnące słupki w Apple Zdrowie na iPhonie, drugim telefonie. Co gorsze, nawet jak się obserwuje tych wszystkich pasażerów w komunikacji miejskiej to w zasadzie każdy bawi się lub coś tam robi na smartfonie. Praktycznie zniknęły kontakty międzyludzkie typu normalna rozmowa twarzą w twarz. Może więc chociaż na trochę warto odłożyć te dziwne urządzenie, które bada oczy jakby to powiedział raper Taco Hemingway w utworze Tamagotchi.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt