PREMIERA: Chmura OneDrive coraz wolniej działa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Trochę wstyd dla wielkiej marki Microsoft, ale jej chmura OneDrive wolno działa. Problem tak mocno irytuję, że w momencie wybrania zdjęcia przesłanego z telefonu na serwery trzeba odczekać kilka dobrych sekund (10-15) na załadowanie się grafiki w pełnej rozdzielczości. Takie kwiatki dzieją się naprawdę na darmowym planie o pojemności jakże skromnych 5 GB.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jest on pozostałością po kilkuletniej przygodzie z Nokią Lumią 625, będącą wówczas swoistego rodzaju bramą do raju o nazwie LTE. Za chwilę tym samym oknem może być jakiś inny smartfon. Oczywiście przy okazji używania kapitalnego Windows Phone oraz założenia konta z automatu człowiek zyskiwał chmurę OneDrive. Wskutek przyzwyczajenia dalej jest ona używana na konkurencyjnych platformach Android oraz iOS.

Skoro Microsoft nie potrafi tworzyć dobrego jakościowego oprogramowania, może to jest czas na przesiadkę. Tak można skomentować fatalne działanie nie tylko Windowsa 10 (będącego wielkim niekończącym się placem budowy dla ryzykantów), ale i również Windows 8.1. Po jednej z aktualizacji bowiem występują na notebooku marki Toshiba ogromne problemy z startem systemu operacyjnego. Czasami pomaga dopiero 10 uruchomienie, co jest skandalem w przypadku sprzętu służącego do obowiązków.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10719 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “PREMIERA: Chmura OneDrive coraz wolniej działa”

  1. marco Odpowiedz

    Problem mógł się pojawić w zwizku z tym że wiele dzienników elekrtonicznych które wykorzystują teraz intensywnie uczniowie jest powiązana właśnie z tą chmurą

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt