PREMIERA: Oto spora wada wszystkich iPhonów bez wersji Plus

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wszystkie iPhony bez dopisku Plus mają pewną wadę. Otóż nie bardzo nadają się one do korzystania z technologii wirtualnej rzeczywistości. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest zastosowanie ekranu HD. Przez to najnowszy smartfon Apple iPhone 7 czy równie wydajny iPhone 6S oferują w temacie VR dokładnie tyle samo, co o połowę tańszy iPhone 5S.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dopiero iPhony 6S Plus oraz iPhone 7 Plus dysponują wyświetlaczami Full HD. To już chyba jest najwyższy czas, aby gigant z Cupertino w nadchodzących iPhonach 7S lub iPhone 8 postawił na ekran jak na bardziej w standardzie 1080p zamiast 720p. Jakiegoś dramatu wielkiego nie ma w tej drugiej jakości, aczkolwiek zawsze jest lepiej jak można korzystać z bardziej wyostrzonego, wyraźnego obrazu.

Oczywiście z drugiej strony na to patrząc, nie warto przesadzać. Idealnym przykładem jest chociażby stary model LG G3, który juz na początku swojej kariery mocno przycinał z uwagi na zastosowanie potężnego ekranu 2K. W codziennej pracy był on niczym innym jak tylko zamulającym dodatkiem podczas 99% czasu nieużywania okularów VR. To dlatego Samsung GALAXY S8 miał włączoną rozdzielczość 1080p podczas dajmy na to zwykłego poruszania się po interfejsie. Widok 2K włączało się zaś na filmy.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Oto spora wada wszystkich iPhonów bez wersji Plus”

 1. Paweł Odpowiedz

  Kolego co za bzdury wypisujesz o LG G3. Miałeś w reku kiedykolwiek G3? bo bardzo w to wątpię. Mam wrażenie że wypisujesz z założenia ze Snapdragon 801 i ekran 1440 x 2560 nie ma prawa dobrze działać.

  Fakty są takie, że to działa i to całkiem sprawnie i porównując do mojego S4 LTE+ (Snapdragon 800) nie ma praktycznie różnicy w konforcie pracy na obu urządzeniach.

  • uga buga riki tiki

   Oj, chyba jesteś tu przypadkowo. To po prostu trolling, za własne pieniądze.

  • Kamil

   Poczytaj sobie fora to się przekonasz jak mocno są zawiedzeni użytkownicy LG…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt