PREMIERA: Mateusz Borek celnie krytykuje niszczącą moc internetu czy telefonów [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mateusz Borek, jeden z najbardziej utalentowanych polskich dziennikarzy sportowych znany z programu Cafe Futbol niezwykle celnie podsumował niszczący wpływ nowych technologii na umysły młodego człowieka mocno uzależnionego od telefonu komórkowego, komputera czy fałszywego obrazu rzeczywistości w internecie kreowanego przez pseudocelebrytów (najczęściej gwiazdy Instagrama).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o materiał od 30 minuty na Kanale Sportowym na YouTube. Dziennikarz zauważa, że kiedyś dzieci nie miały żadnych zmartwień po wymęczonych meczach rozgrywanych na podwórku. Teraz tylko siedzą w zamknięciu w internetowej iluzji i grożą nawet samobójstwem w momencie szybkiego nienaprawienia notebooka przez rodziców. Aż tak mocno popłynęli w wirtualną rzeczywistość kosztem tej realnej, zdecydowanie lepszej.

Oczywiście takie historie są na rękę wielkich korporacji technologicznych. Dla nich najlepiej jak możliwie największa liczba osób jest podłączona do internetu oraz korzysta najdłużej z gier sieciowych typu Fortnite czy PUBG o GTA V Online nie wspominając. Niestety, ale zapracowani mocno rodzice w pogoni z pieniędzmi nie mają czasu na ich wychowanie często dając do ręki pociechom dla spokoju tablet. Później efekty znamy.

(fot. Kanał Sportowy)

MATEUSZ BOREK KRYTYKUJE WPŁYW TECHNOLOGII NA LUDZI (30-34 MINUTA)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Mateusz Borek celnie krytykuje niszczącą moc internetu czy telefonów [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt