PREMIERA: Miliarder, były szef Apple nic nie chciał dać córce ze swojej pokaźnej fortuny

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Każdy, kto czytał biografię Steve Jobsa od Isaacsona Waltera ten doskonale wie, że były szef firmy Apple nie jest postacią krystalicznie czystą. Ma on wiele ciemnych kart historii. Wystarczy zaliczyć do tego takie kwestie jak nieprzyznawanie się do córki. To nie koniec kontrowersji. W przeszłości nawet odmówił jej dostępu do ogromnego bogactwa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tylko tak należy rozumieć kwestie w stylu głoszenia fraz, że dana osoba nie otrzyma nic mimo posiadania wysokiego statusu społecznego miliardera z Doliny Krzemowej. Generalnie w czasach rewolucji obyczajowej w San Francisco tzw. dzieci kwiatów swego czasu jak Steve Jobs gardził pieniędzmi i poświęcił się wręcz medytacji, uwolnienia od wszelkiego rodzaju dóbr materialnych zakłócających tylko wewnętrzny spokój (zen).

Liczne powiązania z tematyką buddyzmu doskonale potwierdza niezawodna Wikipedia www.pl.wikipedia.org/wiki/Zen. Oczywiście ktoś w tym miejscu może powiedzieć, że pociechy same ciężką pracą powinny do czegoś dojść w życiu stojąc w obronie Steve Jobsa, a nie liczyć na drapane (czytaj łatwy start). Być może właśnie z takiego samego założenia wychodził były CEO giganta ze słonecznego Cupertino w Kalifornii.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10887 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

6 komentarzy do “PREMIERA: Miliarder, były szef Apple nic nie chciał dać córce ze swojej pokaźnej fortuny”

  • GaduAir

   faktycznie tak zapewne było a Ci ludzie co klepią w Obozach Pracy to o Nich tylko zapominał.

  • Kamil

   Niestety orkutny kapitalizm, choc teraz modny jest socjalizm

 1. marco Odpowiedz

  Wielu „szalało” na punkcie Steve Jobsa a ja jakoś podświadomie nie miałem do niego zaufania. Znam wielu którzy kupowali sprzęt Apple dobre 10 lat temu „zarzynając” swój budżet, ulegając magii jabłka. Jeden ze znajomych nawet wspomniał mi że jak kupię Samsunga no to może się obrazić. Na szczęście zmądrzał. Trzeba przyznać że Jobsowi udało się nieźle omamić ludzi którzy z niecierpliwieniem czekali na premierę nowego IPhona wydając wtedy niebagatelne pieniądze. To było też widać jak potaniały „stare egzemplarze” gdzie studenci i licealiści rzucili się na nie. …to taka realizacja marzeń z czasów podstawówki i gimnazjum kiedy ten sprzęt był symbolem luksusu.

  • Kamil

   Mnie zawsze bardziej podobal sie kunszt designu Apple, patrz pilot Apple TV 3rd albo iPod kultowy, a nie osoba samego CEO

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt