PREMIERA: Jednak uczeń nie przerósł mistrza

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

TVgry to zdecydowanie najlepszy kanał o tematyce gier dostępny na YouTube. Mało osób jednak wie, że w przeszłości w jego krakowskiej redakcji pracował utalentowany YouTuber Krzysztof Gonciarz. Ostatnio zakończył on regularną publikację tzw. daily vlogów na największym serwisie wideo świata od koncernu Google. Taką decyzję podjął wskutek wypalenia zawodowego czy też przemęczenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem warto zwrócić uwagę na niezwykle ciekawą sprawę rozwijającą się w tle. W pewnym momencie liczba widzów popularnego YouTubera dynamicznie rosła i wydawało się, iż przegoni swoją ilością TVgry. Z kolei tempo wzrostu subskrypcji Krzysztofa Gonciarza nieco spadło. Obecnie legitymuje się on przeszło 900 tysiącami widzów. Natomiast TVgry przekroczyło magiczny dla branży YouTube poziom 1 milion.

Śmiało więc można powiedzieć, iż tym razem uczeń nie przerósł mistrza jak to głosi pewne stare powiedzenie. Choć oczywiście było blisko to sztuka się nie udała. Ten przykład pokazuje jasno. Na YouTube największe wyniki generują treści typu lol content skierowane do młodzieży w wieku gimnazjalnym. Zbyt ambitne materiały rzadko kiedy przekraczają milion widzów i to najlepiej obrazuje profil polskiego społeczeństwa.

(fot. Krzysztof Gonciarz/TVgry/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt