PREMIERA: Vlogi z Tokio nie pomogły w odbudowie popularności Krzysztofa Gonciarza na YouTube

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie udał się powrót do pięknego japońskiego miasta Tokio dla Krzysztofa Gonciarza pod względem odbudowania popularności na YouTube. Takie nasuwają się wnioski po miesiącu obserwacji statystyk. Kiedyś dosłownie każdy film z tego magicznego miejsca notował wynik minimum 100 tysięcy wyświetleń. Teraz mają one wartość zbliżoną jedynie do 30 tysięcy odsłon.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wnioski nasuwają się same. Widzom najzwyczajniej w świecie znudził się dany twórca internetowy. Równie dobrze może to być coraz mniej jakościowy tzw. content produkowany przez danego YouTubera. Nie brakuje bowiem opinii, że Krzysztof Gonciarz zakończył karierę wraz z zupełnie bezbarwnym występem na Kanale Sportowym w wywiadzie u Krzysztofa Stanowskiego. Tymczasem w cenie jest wyrazistość danej postaci.

To dlatego swego czasu polityk Janusz Palikot robił medialne konferencje prasowe z dziwnymi eksponatami. Bez wątpienia był on później zapamiętany nawet przez osoby, który przypadkowo oglądały telewizję i kompletnie nie interesują się sejmowymi wydarzeniami. Tak działa marketing marki osobistej. Lepiej być mocno po prawej lub lewej stronie przekonań społecznych, aniżeli żadnej. To źle wpływa na odbierany przekaz.

(fot. Krzysztof Gonciarz/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Vlogi z Tokio nie pomogły w odbudowie popularności Krzysztofa Gonciarza na YouTube”

 1. GaduAir Odpowiedz

  Bzzzydal! To jego wybrany poziom kontrowersji. Niech namaluje sobie na czole coś, wtedy winien zabłysnąć w swoich oczach.

  • Kamil

   Ostro jak na SGP w Krsko. Tymczasem dzisiaj scigamy sie w czeskiej Pradze na Google TV w aplikacji Player i sekcji Eurosport Extra 😉

 2. Xds Odpowiedz

  Yebać ją dzifke gonciarza „heheszki zapytaj beczkę”. Mu to się należy za te głupoty co nagrywa góra 500zł na miesiąc z tego.

  • Kamil

   Troche to dziwne, odpalam fejsa a tam prawie 40 letni chlop pokazuje tors bezposrednio z lozka dla tzw. gimbfanow jak to mawia Tede Jacek na plycie VHS z Miami. Takie rzeczy tylko w DM dla swojej pani mozna wyslac. Nie moje kredki, nie moj swiat. Jak to mawia klasyk, kazdy zyje jak chce 😐

 3. Kamil Odpowiedz

  PS, ogladalem dzisiaj przeszlo 2h rozmowe Gonciarza u Stanowskiego na Kanale Sportowym (w koncu mialem czas) na Google TV i bardzo slabo to wyszlo…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt