Apple iPhone 9 wygląda katastrofalnie starodawnie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Panie nikt tego nie kupi jakby to powiedział klasyk (lub jak kto woli Janusz biznesu doskonale kojarzony chociażby z rozmaitych memów). Tylko tak można skomentować wygląd nadchodzącego iPhona 9 od Apple, który jest niczym innym jak kopią starego i archaicznego już dziś pod względem designu iPhona 8. Z pewnością nawet niska cena rzędu 1.500 PLN może nie wystarczyć do sukcesu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Gigant z Cupertino bowiem poszedł po najmniejszej linii oporu. Zamiast zaprojektować przepiękną mniejszą wersję iPhona X z bryłą bez ramek to mamy wielką klapę. W zasadzie to jedyne co mu się udało to piękna nazwa iPhone 9 wyłącznie z marketingowego punktu widzenia. Wyjaśnia ona bowiem produkt znajdujący się gdzieś pomiędzy iPhonem 8 oraz iPhonem X. Tak przynajmniej sugerują wycieki zagranicznych mediów branżowych.

Oczywiście plotki mają często to do siebie, że bywają nieprawdziwe. Pozostaje zatem mieć nadzieję, iż również tym razem będziemy mieli do czynienia z klasycznym tzw. fake newsem. Wskazywać mogą na to chociażby fałszywe grafiki przedstawiające tapetę. Apple bowiem od zawsze przy okazji nowej premiery tworzy coś świeżego na pulpicie. Tutaj zaś mamy kopię obrazów występujących na wcześniejszych modelach telefonów.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt