PREMIERA: Kanał TVgry na YouTube świetnie wypełnia lukę po upadłej stacji Hyper

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Platforma Canal+ (po rebrandingu nc+) dumnie się chwali połączeniem sił z Netflix, gdzie w ramach jednego abonamentu mamy dostęp gratis przez rok do usługi premium typu VOD. Warto przy tej okazji wspomnieć, iż kiedyś w jej ofercie był dostępny naprawdę niezły kanał dla miłośników technologii. Tak, chodzi o Hyper skupiający się głównie na tematyce gier komputerowych. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To jednak nie wszystko. Wielką atrakcją, swoistego rodzaju wisienką na torcie była wieczorna emisja anime, czyli japońskich bajek, animacji (z włączeniem tych dla widzów dorosłych). Niestety, ale później stacja telewizyjna upadła, mimo iż była w portfolio wielkiego koncernu medialnego ITI. Najwidoczniej oglądalność była zbyt mała. Na całe szczęście na YouTube, czyli nowej telewizji dla młodych znajdziemy godnego następcę Hypera.

Jest nim kanał TVgry.pl mający przeszło 1 milion widzów (subskrypcji). Serwis My mobile wielokrotnie chwalił go za wysoką jakość merytoryczną przekazywaną przez dziennikarzy oraz twórców. Kiedyś pracował tam nawet znany YouTuber Krzysztof Gonciarz, który ostatnio zakończył publikację częstych vlogów i został chwilowym pisarzem jak cała masa innych YouTuberów, ale to jest temat na zupełnie inny artykuł. Ogrom wartościowych treści wideo znajdziemy na www.youtube.com/user/TVGRYpl/videos.

(fot. TVgry/Hyper/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Kanał TVgry na YouTube świetnie wypełnia lukę po upadłej stacji Hyper”

    • Kamil

      Jeszcze był taki super program Nic Ariadny na TVP 3 Bydgoszcz, gdzie ludzie dzwonili na wybieraniu tonowym i grali w gry typu Hugo 📲😱🎮

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt