PREMIERA: Unsubscribe

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie wszyscy YouTuberzy są jak Casey Neistat, którzy z biegiem czasu tworzą coraz to lepsze treści. Co ciekawe, zdjęcie wykonane kilka miesięcy temu powyżej wskazuje 4 miliony widzów, zaś dziś ten sam twórca ma już przeszło 7 milionów tzw. subskrybentów. Bez dwóch zdań można go porównać do wina. Im jest starszy kanał, tym po prostu lepszy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie każdy ma taką wenę. Idealnym przykładem kanału, którego liczba widzów urosła, z kolei same produkcje nie jest polecany w przeszłości przez My mobile YouTuber Jacek Makarewicz z jego przebrandowaną Planetą Faktów. Aktualnie naprawdę trudno jest nadążyć za tymi wszystkimi sensacyjnymi tytułami lub jak kto woli wręcz clikbaitami. Kanał bez dwóch zdań się pogorszył. Spójrzmy też na to, co się dzieje z największą polską gwiazdą na YouTube.

SA Wardęga, bo o nim od pół roku nie dodał dosłownie żadnego materiału. Najprawdopodobniej kary po tych wszystkich jego prankach, żartach stały się skutecznym straszakiem. Mimo to kanał urósł do astronomicznych jak na polskie warunki niespełna 3,5 miliona widzów. Podobnie jest z Boxdelem, który kiedyś tworzył niezwykle interesujące filmy na YouTube o szeroko rozumianych zjawiskach paranormalnych. Dziś już nic z tego nie pozostało. Tak więc pozostaje nic innego jak cofnąć im suba.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12777 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt