PREMIERA: Orange wygrywa październikowy My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (8 liczba głosów, wasza ocena: 2,25 na 6)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć, nie ważne jak się zaczyna. Istotny jest moment skończenia. Po ostatnim zwycięstwie A2Mobile, sieć komórkowa Orange wygrywa najnowsze notowanie My mobile RANKING. I pomyśleć, że startowała ona z kompletem trzech zer, aby później zakończyć na trzech trójkach niczym w żużlowej rywalizacji na torze finalnie zdobywając dziewięć punktów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To wystarczyło Orange do odniesienia samodzielnego zwycięstwa. Jest ono w pełni zasłużone. Ostatnio nawet operator dumnie wskoczył na pozycję lidera w kwestii średnich prędkości mobilnego internetu w kraju nad Wisłą, spychając na drugie miejsce liderujące Play (więcej na ten temat w dedykowanej podkategorii jakość sieci komórkowej). Przy okazji awansowała również submarka Orange, czyli NJU Mobile.

Marka sygnowana sympatycznym żółtym ziemniakiem w ostatnim czasie jakby nieco ucichła. Dosłownie żadnych nowych promocji nie wprowadza, ale to jest szerszy problem całego sektora Pre-paid. Według opinii analityków podobno rynek karciarzy chyli się upadkowi na rzecz kompletnych no limitów segmentu abonamentowego Post-paid (połączonych nawet z opłatami za prąd, gaz oczywiście z platformą rozrywki Netflix w pakiecie). Więcej dokładniejszych szczegółów znajduje się jak zawsze poniżej.

(fot. Orange/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj poprzednio mieliśmy drobne roszady. Znowu na pierwszym planie jest A2Mobile, który awansował na trzecie miejsce zdobywając jakże cenny punkt w tej podkategorii. W efekcie zarówno TuBiedronka jak i Lajt Mobile straciły oczko. Liczna grupa liderująca (niczym grupa pościgowa jak peleton w kolarstwie) jest niezmienna na tle analogicznych danych sprzed miesiąca z wyjątkiem wypadnięcia Play.

1. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

2. A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tej kwestii mieliśmy duże spadki Plusha, który zakończył swoje promocje z darmowymi paczkami danych internetu. Przez to na szczyt wróciła Heyah, a za nią kolejno A2Mobile czy NJU Mobile. Nie wolno zapominać, że aktualnie mamy nie pięciu wspaniałych, lecz aż sześciu operatorów z atrakcyjnym przelicznikiem 1 GB w cenie 1 PLN lub mniejszym. To znakomita wiadomość dla miłośników surfowania po sieci web.

1. Heyah (15 GB za darmo z okazji urodzin)

2. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 12,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

3. NJU Mobile (kapitalny pakiet 9 GB za 9 PLN, 0,00097 PLN/1 MB, potem lejek transferu 64 kb/s)

Jakość sieci komórkowej

W tym miesiącu mocno rozpędził się nam Orange. Pomarańczowy telekom awansował na fotel lidera. Przy okazji zepchnął z niego Play. Tymczasem Plus znowu zwalnia swoje średnie transfery. Coś niedobrego dzieje się z zielonym operatorem w kwestii jakości oferowanych usług internetowych. Nikt przecież nie chce mieć wolnego internetu w telefonie, co przekłada się później na irytację. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.speedtest.pl/…/ranking_mobilnych_dostawcow_internetu_w_polsce.

1. Orange/NJU Mobile – około 23,59 Mb/s

2. Play/Red Bull Mobile – około 22,62 Mb/s

3. Plus/Plush – około 14,92 Mb/s

No Limit

W miejscu nieco archaicznej kategorii czas ważności konta postawiono wcześniej na nowoczesne porównanie No Limitu na wszystko w ofertach Pre-paid. W drodze wyjątku w tym miesiącu postanowiono nagrodzić Orange. Wyróżnienie jest spowodowane bardzo dużym zestawem internetu w skali miesiąca, gdyż aż 86 GB. Są to wartości wręcz niemożliwe do wykorzystania na ekranie telefonu. Podczas testów My mobile i nielimitowanego LTE w Red Bull Mobile z trudem dochodziło się bowiem do zużycia 30 GB z pełną mobilną wolnością bez patrzenia na dane.

1. Orange (No Limit z 86 GB za 30 PLN, płatne z góry za rok 360 PLN)

2. Lycamobile (No Limit bez MMS z 30 GB, potem lejek transferu 16 kb/s za 20 PLN)

3. A2Mobile (No Limit z 15 GB, potem lejek transferu 512 kb/s za 19,90 PLN)

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu ponownie wyróżniono zielonego telekoma Plus w duecie z Plush. Zielony operator rozdawał bowiem darmowe 6 GB dla miłośników siatkówki za zwycięstwa reprezentacji. Zaś Plush niejako na pocieszenie po zakończonych promocjach z bezpłatnym dostępem do sieci web oferuje atrakcyjne 5 GB za 5 PLN. To dużo w dobie ogromnej posuchy na akcje marketingowe zwłaszcza w wygaszającym się niestety segmencie Pre-paid. Może doczekamy się znakomitych pomysłów na przyciągnięcie klientów na kartę.

1. Orange/Plus/Plush – 3 pkt. / Orange zaskoczył rynek tanim No Limitem w skali roku z praktycznie nieograniczonym internetem w smartfonie o wielkości prawie 85 GB miesięcznie (mimo podwyżki z 300 PLN na 360 PLN ręcznie), do tego dochodzą inne promocje związane z bonusowymi GB-tami, Plus awansem na trzecie miejsce w podkategorii jakość sieci oraz darmowym gratisowymi paczkami GB-tów, Plush z kolei stawia na atrakcyjny przelicznik 1 GB w cenie 1 PLN

2. Play/Red Bull Mobile/T-Mobile/Heyah/Klucz Mobile/TuBiedronka/WRodzinie – 2 pkt. / W Play i Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), do tego dochodzą najnowsze promocje z darmowymi 10 GB czy dodanie lejka 1 Mb/s do jednej z ofert rodzinnych w Pre-paidzie o nakrętkowej akcji nie wspominając, T-Mobile mamy dostęp do najszybszego mobilnego internetu w Polsce, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych, w Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, zaś bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), WRodzinie oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni, a nie miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / Lajt Mobile z kolei znowu zabłysnął nie tylko niezłym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, ale i także całym szeregiem mniejszych promocji (zmienił wygląd witryny internetowej, przez co są one lepiej czytelne wliczając w to delikatne odświeżenie logo)

Ogólna klasyfikacja

Październikowy My mobile RANKING to nieco zaskakujące zwycięstwo Orange. Jest to jeden z pięciu operatorów notujących dumnie awans w zestawieniu. Oprócz niego zaliczają się do tego jakże pozytywnego grona telekomy NJU Mobile (jego submarka), Mobile Vikings, Izzi Mobile oraz Lajt Mobile. Bez żadnych zmian natomiast jest siedem sieci komórkowych, mianowicie Heyah, Klucz Mobile, Plush, WRodzinie, Plus, W Naszej Rodzinie i FM Group Mobile. Tak niepożądane spadki przytrafiły się z kolei aż ośmiu graczom. Są to odpowiednio A2Mobile, Play, Red Bull Mobile, Virgin Mobile, T-Mobile, TuBiedronka, Lycamobile czy Fakt Mobile. Wielka szkoda, że nie zadebiutował nam Tijara Mobile, który z pewnością wywołałby spore zamieszanie. Może stanie się to w końcu za miesiąc.

My mobile RANKING (10/2019) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Orange 9 pkt. (0, 0, 0, 3, 3, 3)
2. A2Mobile 8 pkt. (3, 2, 2, 0, 1, 0)
3. Play 7 pkt. (0, 3, 0, 2, 0, 2)
Red Bull Mobile 7 pkt. (0, 3, 0, 2, 0, 2)
NJU Mobile 7 pkt. (0, 3, 1, 3, 0, 0)
6. Heyah 5 pkt. (0, 0, 3, 0, 0, 2)
Klucz Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 2)
8. Plush 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
WRodzinie 4 pkt. (0, 2, 0, 0, 0, 2)
Plus 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
11. Virgin Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
Mobile Vikings 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
Izzi Mobile 3 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 0)
14. Lajt Mobile 2 pkt. (1, 0, 0, 0, 0, 1)
15. T-Mobile 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 2)
TuBiedronka 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 2)
Lycamobile 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 2, 0)
Fakt Mobile 2 pkt. (2, 0, 0, 0, 0, 0)
19. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)
FM Group Mobile 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.81 komentarzy do “PREMIERA: Orange wygrywa październikowy My mobile RANKING”

  • Kamil

   Fajna sieć wygrała o błysk szprychy, gratki dla Orange France Telekom! 🇫🇷

  • Nikttaki

   Punktowanie dwa razy za to samo uważasz za sprawiedliwe? Manipulujesz rankingiem od lat, żeby wygrał ten co chcesz, i dobrze o tym wiesz.

  • Typ z lądu

   Ustawiasz sobie vasy według własnego widzimisię, żeby pasowało do tego kto ma wygrać. Czemu w wasach nie ma a2 3 punktów? Albo chociaż dwóch? Bo wtedy by wygrali.

  • Yara

   Popieram. Wystarczy z uwagą przyjrzeć się wszystkiemu i wychodzi jak na dłoni, że A2Mobile powinno wygrać w tym zestawieniu.

 1. szotyi Odpowiedz

  Chce być w orange to orange wygrywa. To juz jest smutne ze on tego nie widzi. A skoro nie rozumie ze speedtest wygrał tmobile mimo ograniczenia predkosci pobierania danych w karcie co znaczy że wyniki mimo zanizania przez karte były lepsze od innych. Nie dziwie sie ze bez magistra.Po latach zauważył ze plush ma przelicznik 1zł 1GB w dodatku nie znał konstrukcji usługi.

  • Kamil

   To nie ma nic do rzeczy. Orange idąc takim myśleniem wygrałoby już miesiąc temu, a tak się nie stało z uwagi na porażkę względem Play w podkategorii jakość sieci aka prędkość

  • Typ z lądu

   To jest właśnie absurd tego rankingu. Jedna kategoria, w dodatku tak mało ważna, decyduje o wygranej.
   Kpina.

 2. marco Odpowiedz

  U mnie Orange już od prawie 2 lat jest numerem 1 i cieszę się że również tutaj wreszcie znalazł się na pozycji nr 1. Ja co prawda nie korzystam z dedykowanego pakietu rocznego ale za niecałe 25 zł (-2,5 zł ze skarbonki) mam wszystko czego chce. Z MMS-ów nie korzystam ale mam no limit rozmowy, sms i rosnący pakiet ponad 50 Gb internetu (w pakiecie+ bonusy za zasilenie). Do tego HD Voice, VoLTE, Wi-Fi Call i połączenia oczekujące. Do tego sprawnie działająca sieć z szybkim internetem. Czy czegoś można chcieć wiecej za taką cenę?
  A co do NJU to szkoda że w tej sieci nic nie modyfikują. Mogliby chociaż zwiekszyć pakiet Gb albo dać wyzszy lejek. Póki co to z tej sieci korzysta w mojej rodzinie kilka starszych osób, głównie rozmawiają za nie wiecej niż 19zł. Ważne jest to że sieć jest niezawodna, nie zrywa połączeń tak jak Plus czy Play.

  • Kamil

   W Orange na ten moment największą wadą to płatność z góry 360 ziko 😉

 3. adiko Odpowiedz

  kolejny raz śmiesznie, to wg tych kryteriów od kilkunastu miesięcy Orange powinno mieć pierwsze miejsce a nie od teraz, ale co ja tam wiem.

 4. Romeczek Odpowiedz

  Dlaczego w części „jakość sieci” nie ma uwzględnionego T-Mobile, który w omawianym okresie miała najwyższą prędkość ze wszystkich?
  Dlaczego podchodzicie do sprawy tak płytko i nie uwzględniacie wielu czynników jakościowych i analizujecie oferty tylko ze względu na ceny czy pakiety?

 5. marco Odpowiedz

  Jeśli chodzi o T-Mobile to przypuszczam że chodzi o ograniczenie prędkości dla „karciarzy” max 15 Mb/s. Co z tego że sieć jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o prędkość skoro i tak nie można z tej prędkości skorzystać ze względu na ograniczenia.

  • Romeczek

   W podanym akapicie nie ma mowy o ofercie na kartę lecz ogóle. Nie jest to wina T-Mobile, że ten portal kocha oferty kartowe i olewa ich ze względu na tylko jeden warunek. Brak profesjonalizmu, tak samo jak całe to my-mobile.

  • Kamil

   Otóż to. Limit 15 Mb/s zepsuł wszystko. Było już wiele razy wyjaśnianie na łamach My mobile

  • szotyi

   No jak na obronie magisterium taki ktoś odwaliłby mi taki numer to nie obroniłby pracy.
   Kamil nie rozumie że tmobile wygrało speedtest mimo że testy są zaniżane przez karciarzy gdyby nie było ograniczenia w karcie wynik byłby jeszcze lepszy.

  • Kamil

   My mobile RANKING 🏆 od dawna zaczyna iść w stronę jakości, nie taniosci. W Orange masz wsparcie dla takich technologii jak HD Voice czy VoLTE bardzo przydatne w praktyce, a w takim A2Mobile wyłącznie Wi-Fi Calling, nie wspominając o słabych, coraz gorszych transferach Plusa według Speed Test 😐

 6. von Odpowiedz

  KAMIL no nie chce ,naprawde nie chce mi sie odszukac Twoich wpisów z kilku miesiecy ,czy roku wstecz bredzisz jak CI PASUJE ,ZMIENNY JESTES JAK CHORĄGIEWKA sam sobie zaprzeczasz ,.az przykro czytac co chwile zmieniasz zdanie

  • szotyi

   @von zrozum że on tego nie widzi . Ma swój świat. Dlatego to wyglada jak wygląda.

  • szotyi

   @von na rower mówi motocykl , porównuje sie do hbo albo netflixa albo Neistata. Wiecej pożytku było by gdyby pojechał na ul. Urzeędnicza 2 choć to daleko od niego bo po drugiej stronie wisły ale zrobiłby pozytek i pokazał stan centrum dowodzenia .

  • Kamil

   Poczytaj sobie trochę na początek znaczenie słowa satyra artystyczna 🎭

  • szotyi

   Haha satyra artystyczna. No toś wymyślił. Ten ranking tez jest satyrą .

  • Kamil

   😂😂😂 #mega_lol

   A tak na serio to idealny przykład My mobile ORIGINAL content na tle slabiutkich autorskich filmów Netflix czy tzw. tech blogow kopiujacych w kółko newsy z USA 😐

  • uga riki buga tiki

   Jak zrobi riserż czy ma niedawno odkryte 4G+/LTE+ którym się tak emocjonuje największy innowator branży.

  • Kamil

   W praktyce mało daje te 4G+, bynajmniej w Plusie. Dalej skromne 40 Mb/s

  • Nikttaki

   Na litość!!! Przynajmniej!!!! Nie bynajmniej!!!!

   Weź się naucz języka!!!!

  • szotyi

   Patrz że jeszcze zamiast „to ” napisał „te” 4G+.

  • Nikttaki

   Do tego podajże. Gość jest nie-sa-mo-wi-ty 🤣
   Innowacyjny język 😆

  • Kamil

   Wyluzuj chłopie, jest weekend i sensacja w La Liga: Levante – Barcelona 3:1 😱

  • uga riki buga tiki

   Sensacja! W weekend zasady gramatyki NIE OBOWIĄZUJĄ!

 7. Kreator Odpowiedz

  Nie dziwi mnie że a2mobile prowadzi w cenach, tanio jak nie najtaniej na rynku z tego co widzę. Wgl zauważyłem sporą polaryzację w ocenach, albo jedni po jednej stronie, albo po drugiej o.O

  • Kamil

   A2Mobile nie jest zle, aczkolwiek swoje wady maja i w tym miesiacu przegrali z niezwykle mocnym ostatnio Orange, zwlaszcza dla aktywnych oraz wymagajacych uzytkownikow 😉

  • szotyi

   HHAHAHA czyli punktuje orange na karte z pakeitem który jest jak roczna umowa abonamentowa co przeczy idei karty. Za 30 zł w orange dostaniemy 30 GB i no limit. be prymusu wiązania . Co z tego że dużo GB jak wielu starczy 12GB a 30 GB to już kosmos.

  • Kamil

   Nie do końca, bo tutaj masz bezpieczeństwo finansowe i nigdy nie zapłacisz więcej, zaś w abonamencie różnie bywa 😐

   Swoją drogą to ciekawe czy Orange obroni pozycje lidera w nowym My mobile RANKING 🏆 PREMIERA najnowszego zestawienia już w ten weekend tylko na My-mobile.pl 🚀

 8. Bolo Odpowiedz

  A jak pięknie działa ten Orange na telefonie Xperia xa. To jest niesamowite… Smsy dochodza, wyświetla się numer dzwoniacego..

  • Kamil

   Masz nieaktualnie informacje, teraz uzywam Sony Xperia 10, choć soft jest nieco zbugowany to lubie te sluchawke, to moj styl CinemaWide 21:9

   Feel my passion, jakby to powiedzial Gromee w swietnym utworze Love Me Now 😉

   #10k

 9. marco Odpowiedz

  A tymczasem Plus/Plush znowu rozdaje darmowe 6 Gb na 30 dni. Wystarczy zalogować się w aplikacji Plus online i uruchomić pakiet ot tak zupełnie za darmo 🙂
  Trzeba przyznać że Plus jest bardzo hojny w czasie gdy inni zaciskają pasa. No cóż gdyby jeszcze jakość była tak dobra jak u konkurentów to może bym był w Plusie a tu ledwo kilka Mb/s i często gorszy zasięg.

  • szotyi

   No jakie wzrosty Kamilu , przecież trzeba wykonc ciężka czynnośc pobraqnia aplikacji ze sklepu a najperw utworzyć konto w sklepie, podpiąć kartę płatniczą. . Takze to skomplikoane sprawy. Dopiero wtedy mozna odebrac ten bonus. Pamiętasz jak płakałes że skomplikowane że w plushu by wydłużyć konto o rok trzeba najpierw wbić kod ,potem doładowac minimum 5 zł ne rozumiejąc ze jak kupujesz pakiet internetu (samodzielny ) to i tak musisz doładowac te minimum 5 zł. To ja bym punktów nie dawał w g twojego myślenia.

  • uga riki buga tiki

   Przecież nigdzie żadnej karty nie trzeba podpinać.

  • Kamil

   Mamy 32 miliony ekspertow w tym kraju, co sie dziwisz 😉

 10. zelek Odpowiedz

  Czyli niewiele się zmieniło. Spadek A2Mobile też nie zadziwia, mimo że jestem ich klientem to widzę cały czas że oscylują wokół 1-2 miejsca co dobrze rokuje

  • Kamil

   Tragiczna jakość usług nie może być promowana w podkategorii VAS 😐

 11. Kamil Odpowiedz

  Ktoś jeszcze pamięta Virgin Mobile? Taki fajny kiedyś operator by kosmiczny Sir Richard Branson, a teraz totalna cisza o nim 🌏🚀🌌

 12. Daniel Odpowiedz

  Virgin za jakis czas przejmie Play 😉
  podobno z jakoscia u nich marnie jak w A2m ,szybkosci neta i stabilnosc neta gorsza niz w Play/Redbull Mobile 😉

  • Kamil

   Red Bull Mobile to submarka Play, zupełnie inna para kaloszy 👌

 13. Robert Odpowiedz

  Ja bym tu dał A2Mobile na 1. miejscu za ogólną jakość internetu i ceny za sms i połaczenia, które leżą u pozostałych na łopatkach. Korzystam z karty a2mobile od 3 tygodni i jestem zadowolony. Nie miałem jeszcze do czynienia z lejkiem, więc to żadna recenzja, choć ponoć nie jest z tym tak źle. Mogę się przyczepić do osłabionej jakości połączeń, bo poczułem coś takiego w trakcie rozmowy(mam 2 telefony, jeden dalej na umowie, więc słyszę różnicę)

  • GaduAir

   PROSTE, może nie korzysta z Netu więc na co ma się bawić w przenoszenie?
   NoLimits bez Netu są PO 18zł w A2Mobile oraz w wRodzienie za 15zł miesięcznie + 10GB netu. MMSów i tak pewnie nie wysyła ale mogę się mylić, dlatego chyba jedynie A2 się jej opłaca i to możesz zasugerować. ALE to wiesz.

 14. marco Odpowiedz

  Jeśli ktoś nie korzysta z netu albo zwyczajnie potrzebuje go mniej to lepszy jest Plus na kartę. Po pierwsze co najmniej raz w roku można dostać dodatkowo 10zł z promocji masz za staż a po drugie wystarczy doładować za 50 zł i mieć 25 Gb na 90 dni. W przypadku Plusha nie ma tego komfortu. Co prada dostaje się 10 Gb + 10 Gb na youtobe ale niestety na max 30 dni. Nie ważne czy ktoś doładuje za 25 czy 100 zł to max 30 i koniec. W Plusie jest mniej Gb ale dłużnej ważne.

 15. marco Odpowiedz

  18 Gb gratis od Orange za wygrany mecz. Jeśli ktoś chce wystarczy wysłać dziś sms na nr 233 o treści BRAWOPL i 18 Gb ląduje na koncie. Bonus ważny 3 dni ale można go przedłużyć doładowaniem np za 25 zł na 14 dni :-). Bonus lokuje się tam gdzie dostajemy dodatkowe 5 Gb za zasilenie.

  • Kamil

   Jak przejde do Orange i bede mial do dyspozycji przeszlo 80 GB to nie bede zwracal uwagi na takie drobnostki 😉

  • Typ z lądu

   Hahaha. Już widzę jak zapłacisz 360 zł na raz, jak teraz szkoda ci 12 zł na miesiąc 😂

  • Kamil

   Jak zwykle glupoty pleciesz. Jakos nie szkoda bylo mi widac 1,3k PLN w celu zakupu iPhona 5S kiedys tam na testy iOS

 16. Robert Odpowiedz

  moim zdaniem jest już tylko jedna kategoria No Limit i dla mnie na pierwszym miejscu jest Lycamobile.

  • Kamil

   Fakt, są tani (swego czasu wygrali podkategorie No Limit w My mobile po researchu), ale podobno jakość mocno kuleje 😐

  • uga riki buga tiki

   Wcale nie kuleje. lepsza niż w a2, porównywalna z plusem.

  • Kamil

   Podstawowe pytanie, mają HD Voice czy brak kasy na tzw. licencje? 🤔

  • mihu

   A2Mobile z pewnością mogłoby sobie pozwolić na HD Voice. Mają dużo klientów, więc mogliby

  • Kamil

   MMS są ważne czyż nie? Wciąż jeszcze wierzę i czekam na HD Voice w A2Mobile 📲😊🎤

 17. von Odpowiedz

  Kamil a wiesz o tym ,ze w T-mobile od 18,10,2019 co tydzien w piatek w ofertach na karte T-moile daje za darmo Gb albo inne bonusy za nic tzw,Happy FRIDAYS

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt