PREMIERA: Google Maps z naprawdę świeżą aktualizacją map satelitarnych

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aplikacji Google Maps chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeszcze za czasów zwykłych telefonów komórkowych (tzw. feature phonów) robiła ona furorę za sprawą zaskakująco dobrych zdjęć satelitarnych. Serwis My mobile ma dobrą informację. W ostatnim czasie Google Maps miało naprawdę dużą aktualizację widoku mapy, przez co mamy jeszcze lepszy obraz rzeczywistości.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W Toruniu nareszcie jest widoczna cała Trasa Średnicowa. Podobnie jest ze świeżo co nałożoną w okresie letnim żużlówką (specjalna nawierzchnia na piaszczystą drogę) w dzielnicy niemalże wiejskiej Kaszczorek na wysokości Przystani Biały Bór dla kajakarzy przepięknej rzeki Drwęca. Widać to dobitnie na zdjęciu powyżej artykułu z drobnym wycinkiem map satelitarnych z Google Maps dla potwierdzenia.

Naprawdę cieszy fakt, że internetowy gigant z Mountain View nie spoczął na laurach i wciąż rozwija swój ważny produkt w portfolio obok rzecz jasna wyszukiwarki internetowej. Pozostaje zatem nic jak cierpliwie czekać na udostępnienie widoku 3D dla miasta Toruń podobnie jak to jest dla sąsiedniej Bydgoszczy. Przez to podziwianie danej aglomeracji miejskiej nabiera zupełnie nowego znaczenia niczym w jakiejś grze.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Google Maps z naprawdę świeżą aktualizacją map satelitarnych”

  1. Kamil Odpowiedz

    W waszych miastach Google Maps tez zaktualizowalo ladnie mapy jak w Toruniu, 200k miasteczko? Jesli tak to je tutaj wpisujcie

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt