PREMIERA: Lejek 1 Mb/s, najfajniejsza rzecz w nowej ofercie Play na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Sieć komórkowa Play nie zwalnia tempa. Fioletowy operator właśnie zaprezentował dwie kolejne nowe oferty na kartę, które cechuje klasyczny No Limit. Niestety tylko druga z nich posiada bardzo przydatny lejek o wielkości 1 Mb/s, który występuje po przekroczeniu podstawowego pakietu danych. W efekcie Internet jest naprawdę nielimitowany jak głosi komunikacja marketingowa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwsza propozycja (ta słabsza) to Solo Play na kartę. Tutaj za kwotę 25 PLN miesięczne otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich (również na rozmowy stacjonarne), SMSy oraz pakiet danych 10 GB bez lejka, przez co ponoszona jest później opłata według standardowego cennika. Ponadto w ramach roamingu Unii Europejskiej otrzymujemy 100 minut na połączenia wychodzące (później 0,06 PLN i dla przychodzących 0,03 PLN za minutę), 50 SMS i MMS (po ich wykorzystaniu koszty wynoszą odpowiednio 0,01 PLN oraz 0,10 PLN). Na deser jest też paczka 500 MB, po zużyciu której płacimy 1,23 PLN za każdy następny naliczony MB. Ofertę aktywujmy krótkim kodem *111*978*1#.

Czas teraz na zdecydowanie lepszą drugą opcję, czyli Formuła Rodzina Play na kartę. Ponownie za 25 PLN mamy dokładnie to samo, co powyżej z wyjątkiem paczki 10 GB. Otrzymujemy 15 GB, w dodatku lejkiem bezpieczeństwa 1 Mb/s nadmienionym wyżej. Ponadto możemy dowolnie dodawać maksymalnie 8 osób do grupy, przez co każdy uczestnik ma dostęp do atrakcyjnej cenowo propozycji. Oczywiście podobnie występuje taki sam zestaw w przypadku roamingu na obszarze Unii Europejskiej. Wszystkie dokładniejsze szczegóły znajdziemy na witrynie telekoma www.play.pl/kampanie/rodzina-w-play-na-karte. Co warto nadmienić, Play zaczyna stawiać także na inteligentne domy. Potwierdza to podstrona www.play.pl/kampanie/inteligentny-dom/index.html.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “PREMIERA: Lejek 1 Mb/s, najfajniejsza rzecz w nowej ofercie Play na kartę”

 1. SteveJobs Odpowiedz

  Pewnie trochę osób porzuci darmowy internet z Aero2, tam jest chyba nadal 512KB z kodami do wpisywania

 2. szotyi Odpowiedz

  Wczoraj pisałem „Ciakwe jak Kamol poradzi sibie z nowa ofertą play na kartę” na co Kamil odpowiedział „Serio, takie super te oferty? Moim zdaniem średnie sa”. Teraz oferty już ten lejek jest najfajniejszy. Ja „Chodzi o to że jestem ciekaw jak z taryfą rodzina bo jest opłata też niska i jest dość wysoki lejek wyższy niz w a2mobile w dodatku przez całe 15 GB w a2mobile ścinają prędzej.” na co Kamil „W A2Mobile za 9,90 PLN masz dostęp do lejka w formie pojedynczego pakietu internetu, a nie zaraz za 25 PLN za cały No Limit jak w Play. Czujesz teraz roznice?” … ale dziś ten lejek jest juz najfajniejszy , właściwie on najfajnieszy stał sie po kilku godzinach . Tak , jest fajny ten lejek ale dlaczego kilka godzin wczesniej Kamil niezbyt był zadowolony?

  • Kamil

   Oferta jako całość bez szalu. No Limit jakich wiele. Lejek zas jest ok ?

 3. Geo Odpowiedz

  Ten premierowy artykul jest – jak zawsze – obiektywna analiza oferty prepaid operatora, nie zas subiektywna opinia autora, zas roznice w interpretacji tresci leza wylacznie po stronie komentatora.

  • Kamil

   Maestro ? Zawsze daje z siebie 100% w My mobile ?

 4. marco Odpowiedz

  Aby skorzystać z oferty rodzinnej w Play na kartę trzeba mieć przynajmniej dwa numery a to już jest kwota 50 zł na miesiąc. Osobiście uważam że przy dzisiejszych no limitach lejki tracą na znaczeniu. Dla mnie „lejek” mam bardziej znaczenie w kwestii bezpieczeństwa. Nie chodzi mi tu o prędkość ale np. sytuacje gdzie kończy mi się pakiet i nagle przechodzę na pełną stawkę która może wygenerować niezłą kwotę a to jest ból. Używam dość sporo internetu na smartfonie i mam wrażenie że spokojnie w 15 Gb się mieszacze a więc obecna oferta w Orange na kartę gdzie mam w sumie za 25 zł 35 Gb i no limit rozmowy z sms-ami zupełnie wystarcza. Tak więc dla mnie Play jest mniej atrakcyjny niż Orange biorąc nie tylko cenę ale i infrastrukturę techniczną. Gdyby Play do oferty dołączył jeszcze MMS-y to byłoby już coś. Póki co MMS-y w głównej ofercie (z W4) ma tylko Plus, reszta ma tylko w submarkach (NJU, Heyah, Red Bull).

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt